PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628262}

Wyścig

Rush
7,8 158 566
ocen
7,8 10 1 158566
7,0 35
ocen krytyków
Wyścig
powrót do forum filmu Wyścig

Szczerze polecam

ocenił(a) film na 9

nie jestem fanką F1, wręcz mnie denerwuje w TV, ale tutaj ogląda się to z zapartym tchem. Ciągła akcja, nie ma nudnych przestojów, dbałość o szczegóły, świetna gra aktorów, muzyka świetna adekwatna do sceny, dbałość o język - Austriacy mówią do siebie po austriacku,Włosi po włosku a nie sztucznie po angielsku, itd. Nie żałuję czasu na seans, a film nie należy do najkrótszych ;-) POLECAM!

ocenił(a) film na 8
spa2007

popieram, film swietny a sie dziwilem czemu takie oceny za f1:)

ocenił(a) film na 9
spa2007

Popieram! Ja również nie lubię f1, ale film bardzo mi się podobał. Jeden z najlepszych jakie oglądałam :)

spa2007

Język austriacki, a to ciekawe.....

Film oczywiście genialny

ocenił(a) film na 9
spa2007

Austriacy mówią po Niemiecku. :)

ocenił(a) film na 8
Blue1

Austriacy mówią po niemiecku, ale mają swoje własne sformułowania i akcent, więc można wybaczyć takie stwierdzenie :)

ocenił(a) film na 10
Consi3

No nie bardzo. Język niemiecki że swoimi różnymi dialektami jest wciąż językiem niemieckim. Tak jak język polski na śląsku, kaszubach czy podlasiu. Nie można o tym zapominać i tego zlekcewarzać bo to cześć historii. To tak lakby powiedział że zbrodniarzami ww2 byli naziści. Jacy naziści? Jest taki naród? To byli Niemcy.

Blue1

A próbowałeś kiedyś dogadać się w Austrii mówiąc Hochdeutschem? Zwłaszcza poza Wiedniem, gdzie ludzie są bardziej przyzwyczajeni do zagadywania ich po niemiecku.

spa2007

Ja jestem fanką F1, a film gorąco polecam. Aktorstwo na wysokim poziomie, a muzyka po prostu świetna.

ocenił(a) film na 8
spa2007

Gra aktorska fantastyczna, Daniel Brühl zagrał idealnie Nikiego Laude.

spa2007

Też nie przepadam za sportami motorowymi (trochę oglądałam rajdów samochodowych, ale to wszystko), ale film mnie zachwycił. Nawet taki laik jak ja musi przyznać, że reżyser odwalił kawał świetnej roboty, całość jest emocjonująca i dramatyczna, im bliżej końca, tym bardziej. A Daniel Brühl to GENIUSZ.

ocenił(a) film na 8
spa2007

Film jest bardzo dynamiczny, ogladałem z zapartym tchem. Chris Hemsworth bdb chociaz nie przepadam za nim, tutaj nie mam sie do czego dowalic. Daniel Brühl genialny, jak na niego patrzylem, Lauda, wyraz twarzy, super.

ocenił(a) film na 7
spa2007

Austriacy mowia po niemiecku, bo nie ma jezyka austriackiego, to tak na marginesie:-) Ale faktycznie wielki szacun, jesli chodzi o to co piszesz, rzadko sie zdarza taka solidnosc w tej kwestii, bardzo mnie osobiscie razi jak w filmie wojennym Niemc y, Rosjanie i inne narodowosci gadaja po angielsku, bo film jest np.brytyjski czy amerykanski :-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones