PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5201}

Wyścig

Driven
6,2 18 382
oceny
6,2 10 1 18382
4,8 5
ocen krytyków
Wyścig
powrót do forum filmu Wyścig

:(

ocenił(a) film na 5

Film byłby niezły, żeby nie ta super debilna scena wyścigu po ulicach Chicago z psełdogłęboką,
umoralniającą gadką Sylwka na końcu! Tak daję tylko 5!

ocenił(a) film na 2
Dotti1800

Film jest słaby m.in. przez tę właśnie scenę. Chłopcy zapierdzielają po ulicach między samochodami bez kasku, a co! A później na torze kierowca zapierdziela pod prąd, gdzie przed chwilą jego kolegę wybiło w powietrze i gdy sobie tak 'lewitował' pod nim na torze bolidy pruły ostro dalej... Po prostu scena tak miodna i realna, że oczy mi się wylały. Wiem, że Sly przymierzał się do filmu o F1 jeszcze w 1999 roku. Rozmowy trwały na dobre z Berniem, ale ostatecznie zamiast o F1 zrobił film o serii Champ Car. I dobrze się stało, bo gdyby sprofanował Formułę 1 w taki sposób - film miałby jeszcze gorsze noty. Szkoda.

ocenił(a) film na 5
Alcester

nie ma to jak ocenić film zanim się go jeszcze dopatrzy na TVP2 geniuszu jeden z drugim.
właśnie dlatego nie proponuję kolejnym osobom podejmować tematu.

BTW. chyba nie należało się spodziewać produkcji nader ambitnej? luźne kino, na późniejszą godzinę. ja się nie zawiodłem. typowe Hollywood, typowy Stalone ;]

ocenił(a) film na 2
bbbosa

"nie ma to jak ocenić film zanim się go jeszcze dopatrzy na TVP2 geniuszu jeden z drugim." - WTF? Film oglądałem w 2002 roku i już wtedy postanowiłem o nim zapomnieć... I nie cwaniakuj, palanciku, bo niedobrze się od takich napinaczy robi :/ BTW: sam Stallone wymienia ten film w liście filmów, których wyprodukowania żałuje.

ocenił(a) film na 5
Alcester

"Film oglądałem w 2002 roku"

ok. dziwnym trafem akurat przed północą przypomniało Ci się, że go oglądałeś i wszedłeś go ocenić na filmwebie xD. ale no matter. żyj w swoim świecie.

"cwaniakuj, palanciku"

niepomiernie dziwi mnie Twoja agresja. nie użyłem względem Ciebie żadnych obraźliwych epitetów. no ale to ja jestem przecież napinaczem, panie PALANCIKU ;].

ocenił(a) film na 5
bbbosa

Szczerze mówiąc ja też nie rozumiem Twojej logiki. To, że film oceniło się przed północą to chyba nie dowód na to, że ogląda się go po raz pierwszy?! Alcester mógł oglądać go w 2002 r, w piątek trafił na niego w TVP2 i przypomniał sobie. Chyba nie ma w tym nic niesamowitego?
Ten film nie jest żadną nowością, ja też widziałam go ze trzy razy i za każdym razem ta scena tak samo mnie wkurzała.
A to, że oceniam go teraz? Cóż, może Ty natychmiast po obejrzeniu jakiegoś filmu logujesz się na Filmweb by go ocenić, ale nie wszyscy tak robią!

Dotti1800

znafcy potrafia zmieszac z blotem kazdy dobry film. 10/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones