PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154000}

Wyścig z diabłem

Race with the Devil
6,0 558
ocen
6,0 10 1 558
Wyścig z diabłem
powrót do forum filmu Wyścig z diabłem

Wspaniałe sceny pościgów.Przynajmniej tak mi sie wyadwało kilkanascie lat temu. Jeden z pierwszych moich filmów na video. Do tego atmosfera zaszczucia, sataniści i te amerykańskie samochody - cuuudo. nie wiem jak teraz odbrałbym ten film ale chetnie bym go jeszcze raz obejrzał, ale pewnie to juz nie to....

ocenił(a) film na 9
sdheadb

Niekoniecznie musiałby ten film dziś rozczarować...Nomen omen jestem zdania, że kiedyś Amerykanie robili bardziej ambitne filmy. Polecałbym zobaczyć go jednak jeszcze raz - trzyma w napięciu, choć czasami odnosi się wrażenie, że trzeba być totalnym głupkiem, by zachować sie jak bohaterzy filmu w niektórych sytuacjach...No cóż, trza wziąć poprawkę, że Amerykanie mają trochę inną mentalność/sposób myślenia niż my...

ocenił(a) film na 5
psiqtas

No i niestety moje obawy się spełniły , nie chwyta za serce jak kiedyś ale z sentymentu nie będę się o nim wypowiadał źle. Polecam młodszej widowni i to znacznie młodszej....

ocenił(a) film na 8
sdheadb

A znacie podobny filmik (też lata 70/80) o samochodzie w którego wstąpił diabeł? Gnił chyba jakiegoś kolesia, na kocu była mega explozja.

ocenił(a) film na 7
Shape

Pewnie chodzi o to dziwadełko -> http://www.filmweb.pl/f117511/Samoch%C3%B3d,1977

ocenił(a) film na 8
Jimmy

No raczej o to! Dzięki, nie liczyłem na tak szybką reakcję! :)

ocenił(a) film na 9
Shape

To zobacz jeszcze z ciekawości "Christine" (1983) oraz "Black Cadillac" (2003)...

ocenił(a) film na 5
sdheadb

Mało tu horroru, skupiono się bardziej na rzeczonym wyścigu niż na diable czy też jego czcicielach (których wygląd swoją drogą kłócił się z moim wyobrażeniem wyglądu satanisty). Atmosfera, zakończenie - na plus. Film w dolnych rejestrach stanów średnich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones