PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835701}
6,6 5 268
ocen
6,6 10 1 5268
5,4 19
ocen krytyków
Wszystko dla mojej matki
powrót do forum filmu Wszystko dla mojej matki

Szczególnie że temat ciekawy i rzadko przedstawiany w polskim kinie choć film jest jak na taką tematykę za delikatny ale najwyraźniej w taki sposób twórcy chcą przyciągnąć szersze grono odbiorców . W filmie jest za mało muzyki choć rzeczywiście utwór the Cranberies w napisach końcowych w Polskim filmie robi wrażenie ale po za tym i jakimiś urywkami stłumionym rapu muzyki nie ma ale za to dźwięk jest naprawdę dobry Czekam na DVD z chęcią do filmu powrócę może dostrzegę coś więcej

ocenił(a) film na 8
OLIN1

Mam pytanie - czy Alicja Czerniewicz (gra Justę) ma dużą rolę w filmie?

ocenił(a) film na 8
VisitorQ

Nie to tylko rola epizodyczna

ocenił(a) film na 8
OLIN1

Szkoda, ale dzięki za informację:)

VisitorQ

Ja mam pytanie: dlaczego zadałeś to pytanie? :) Panna Czerniewicz to dla ciebie ktoś szczególny? Serio, ciekawość mnie zżera.

ocenił(a) film na 8
michal.2907

Ale ty ciekawski jesteś może mu się podoba a może napisze do niego i ją pozna a może chciał iść na film specjalnie dla niej a może w końcu Sprawdza czy ja naprawdę widziałem film

OLIN1

Wpadłem na forum tej aktorki, tematów zero, medialny anonim póki co. A tu kogoś interesuje akurat to nazwisko. Przyznasz, że ciekawa sprawa :)

ocenił(a) film na 8
michal.2907

Może. A ciebie co w niej zainteresowało a może wręcz odwrotnie coś ci się nie spodobało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones