PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11792}

Wstrząsy

Tremors
6,6 20 236
ocen
6,6 10 1 20236
6,1 10
ocen krytyków
Wstrząsy
powrót do forum filmu Wstrząsy

Za dzieciaka pamiętam "WĘŻOIDY" xD!

ocenił(a) film na 9
LeoMessi86

ja jak bylem mały to pamiętam "chwytoludy" =]

Spinel

a ja oglądałem go jako DRGANIA

ocenił(a) film na 10
Gregory

chwytoidy :D

ocenił(a) film na 7
bajla1987

A ja pamiętam tytuł "łapacze" mam gdzieś na strychu kasete;)

ocenił(a) film na 10
deathmike

"graboidy" słyszałem jeszcze:)

Gregory

Ja pamiętam tytuł "Wężoidy" ale także "Dolina drży".

ocenił(a) film na 8
LeoMessi86

Ja podobnie jak Ty, pamiętam ten film jako Wężoidy^^

ocenił(a) film na 7
LeoMessi86

Myśmy to ochrzcili "Świerze mięso" (na skale taki tekst padł), wtedy każdy wiedział, co będzie leciało z VHS... ile to lat minęło...

ocenił(a) film na 9
LeoMessi86

Najgorsze jest to, że jak oglądnie ten film "teraźniejsze pokolenie" to posypią się jedynki, jak to jest z większością filmów lat 80-90. Teraz niestety ludzie są przyzwyczajeni do zupełnie innych "typów" filmów. Ah te lata młodości. Żaden internet, telefony komórkowe, komputery, itp. Szczerze mówiąc nie zamienił bym się moim dzieciństwem na "ówczesne". Mój pierwszy PC kosztował tyle co teraz za tą cenę można by kupić full wypas kompa. Oczywiście Atari i około 60 kaset leży dalej w szafie, ahhh jak to miło powspominać. A właśnie ma ktoś może na zbyciu kabel z Atari do Tv na zbyciu ? (przejściówkę do kabla już jakoś sobie załatwię) Normalnie byłbym wniebowzięty powiedzieć znowu "cicho bo się nie wczyta" :)

ocenił(a) film na 8
Hangover

Jestem przedstawicielem "teraźniejszego pokolenia" - film jest trochę starszy ode mnie. Lubię oglądać filmy klasy B czy nawet C (Zemsta Niedźwiedzicy, Tygrys Ludojad) - od tak dla odmóżdżenia. I właśnie czegoś takiego spodziewałem się po tym filmie. Tym czasem moja ocena to 8 bo ten film okazał się być zupełnie inny, to naprawdę solidne kino i w tej historii o przyjaźni i miłości coś do mnie trafiło :)

ocenił(a) film na 7
LeoMessi86

Pierwszy raz widziałem ten film na video w 1993 lub 1994 roku i miał wówczas tytuł "Wstrząsy". Czyli jedyny właściwy:). Chociaż obił mi się również o uszy tytuł "Drgania".

ocenił(a) film na 7
LeoMessi86

kleszczoidy napisy jnfo

ocenił(a) film na 10
LeoMessi86

"WĘŻOIDY" dokładnie, ładnych kilkanaście lat temu ^^ Kasetę pewnie gdzieś nawet jeszcze mam :D

użytkownik usunięty
LeoMessi86

U mnie pod tytułem "Graboidy" :)

ocenił(a) film na 9
LeoMessi86

na VHS na początku lat 90tych chodził jako "Wężoidy"

LeoMessi86

Też oglądałam pod tytułem "Wężoidy"

LeoMessi86

WĘŻOIDY - JEDYNY PRAWDZIWY TYTUŁ

ocenił(a) film na 8
wujek_rafal

Także na VHS oglądałem pod tytułem "Wężoidy", a potem próbowałem owy film odnaleźć pod tym tytułem na FILMWEBie, się naszukałem.

ocenił(a) film na 7
Lucky1994

Ja tak samo. Uratowała mnie pamięć. Pamiętałem, że grał tam Bacon.

LeoMessi86

Hahah.
Niezła nazwa, nie ma co!
Szkoda, że ja takich dziwacznych nie słyszałam ;).

użytkownik usunięty
LeoMessi86

Wsysaki. A film genialny. Uwielbiam go.

LeoMessi86

haha pamiętam tata wypożyczył go na VHS i też miał nazwe WĘŻOIDY :D:D

ocenił(a) film na 8
LeoMessi86

oczywiście,że wężoidy :)

ocenił(a) film na 9
LeoMessi86

Miałem to na VHS oczywiście jako Wstrząsy. :)

LeoMessi86

I ja pamiętam w wersji, pt wężoidy. Oglądałem na VHS ponad 20 razy i pamiętałem wszystkie teksty.
Kilka lat później oglądałem wznowienia w tv i zawsze denerwował mnie inny lektor :(
Dzisiaj oglądnięta wersja na netflixie i lektor nadal inny. Ale i tak fajnie się oglądało!!
"Piep....ona nora pieska preriowego"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones