PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104896}

Wrota

The Gate
5,3 1 310
ocen
5,3 10 1 1310
Wrota
powrót do forum filmu Wrota

5/10

ocenił(a) film na 5

W sumie to bardzo uroczy, kiczowaty, lekki, rodzinny horrorek. Trudno się o cokolwiek do niego przyczepić, bo adresowany jest raczej do tych bardzo młodych i do niczego innego, na szczęście, nie aspiruje. Na pewno potrafię docenić "The Gate", ale film mógł mnie przestraszyć jakieś kilkanaście lat temu, na pewno nie teraz. Efekty specjalne są kiepskiej jakości, ale jakoś nie przeszkadza to specjalnie w odbiorze filmu. Fabuła jest prosta, ale skuteczna. Zakończenie jest sztampowe... ale to wszystko niewątpliwie ma swój urok zarezerwowany przede wszystkim dla tej bardzo młodej widowni. Moja ocena: 5/10.

ocenił(a) film na 5
Shady_Yo

Film widziałem w 1989, ale nawet wtedy nie potrafił wystraszyć.
Bardziej go porównywałem wtedy do ET 1982, Goonies 1985, Powrót do przyszłości 1985,
Powrót do przyszłości 2 1989, Monster Squad 1987, Stań przy mnie 1986, To 1990 czyli takich
filmów fantasy czy przygodowych z dzieciakami niż do horrorów :)
W ostatnich latach powstał w tych klimatach film Super 8 2011,
a w tym roku w tym stylu pojawił się świetny serial Stranger Things 2016 (8odc) i na przyszły rok zamówiony 2 sezon.

returner

to taki horrorek dla dzieci , ogladnąłem bo myslałem ze będzie lepszy bardizej straszniejszy lubie stare filmy , ale w takich gdzie główne role grają dzieci to nigdy nie ma prawdziwego horroru , tylko baśnnnnnn bajka

Shady_Yo

'dopoki nie wszedłem do internetu nie wiedziałem, że na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).
od siebie dodam: PRZEMĄDRZAŁYCH IDIOTÓW.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones