PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734419}
3,8 1 215
ocen
3,8 10 1 1215
3,0 4
oceny krytyków
Wrobiony
powrót do forum filmu Wrobiony

Mam nadzieję na inną niż zwykle rolę Adamczyka.

a.k.jurkiewicz

Ja absolutnie zmieniłam zdanie o rolach Pana Adamczyka, gdy obejrzałam nieco bardziej niszowe filmy, w których grał główne/znaczące role. Przede wszystkim widziałam go również na deskach teatru i wtedy miałam tylko wielkie WOW. Jest to trochę przykre, że postrzegamy go tylko przez pryzmat komedii romantycznych czy papieskich klimatów. Choć zdaje sobie sprawę, że nie da się tego uniknąć, w końcu tego typu filmy były najbardziej promowane i najwięcej ludzi właśnie w taki sposób pana Piotra kojarzy. Ot taka dygresja mi na myśl przyszła :) Pozdrawiam

a.k.jurkiewicz

Pan Adamczyk ostatnio mnie nieźle zaskoczył - pojawił się w Hawkeye, jak zobaczyłem, o czym ma być film Wrobiony to miałem takie "Adamczyk, mówiący po włosku, a to nowość", ale przypomniałem sobie, że grał już papieża :) Mimo wszystko czekam z ciekawością co ten tytuł przyniesie

a.k.jurkiewicz

Myślę, że to może być właśnie coś innego w jego wydaniu. Jego ostatnie role (nawet te mniejsze) pokazują, że miło widzieć go na ekranie. Tutaj będzie nie inaczej (wierzę). Dobry setting, dobre postacie i klimat całości i mnie to wystarczy żeby było dobre widowisko. Trzymam kciuki za Adamczyka.

malina912

i tego sie trzymajmy :P

a.k.jurkiewicz

Adamczyk mam wrażenie, że jest aktorem i do tańca i do różańca - zagrał Kowalskiego w serialu ostatnio, grywał już papieża, a nawet u amerykanów zagrał bandziora. Daniel Olbrychski też świetny aktor, aż szkoda, że mało osób zwraca uwagę na to, że gra w tym filmie. Co jak co, póki zobaczę to zakładam, że będzie to udany film!

a.k.jurkiewicz

Mi nie przeszkadza że ma podobne role, to akurat normalne. Tutaj zagrał trochę inaczej i jak zwykle dobrze wcielił się w role.

a.k.jurkiewicz

A ja akurat Adamczyka uwielbiam. Jest wiarygodny, charakterystyczny i ogólnie spoko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones