PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31918}
7,2 2 705
ocen
7,2 10 1 2705
7,0 9
ocen krytyków
Woyzeck
powrót do forum filmu Woyzeck

Uważam że ten film to jedno z najbardziej dziwnych przedsięwzięć W.Herzoga, nic dziwnego że Kinski fiksował jak Werner obsadzał go w rolach poniżających i poniżanych , zresztą Kinski pokazał tu swój wielki talent i myślę że jest to jeden z tych filmów które trzeba obejrzeć (jak każdy film Herzoga zresztą) wywiera naprawdę mocne wrażenie , najmocniejszy film Herzoga moim zdaniem ale film na raz , nie mniej gorąco polecam i wystawiam ocenę: 9/10.

ocenił(a) film na 6

Najmocniejszy film Herzoga? Na mnie zdecydowanie wieksze wrazenie wywarl "Aguirre gniew Bozy".

ocenił(a) film na 9
Alex_de_Large

A na mnie "Stroszek". To już zależy od gustu. Jednemu podobają się filmy z Kinskim, innemu z Bruno S. Dla mnie i jeden i drugi byli genialni.

Alex_de_Large

Dla mnie "Woyzeck" to trzecie miejsce, daleko za "Szklanym sercem" i tuż za "Zagadką Kaspara...". Jak widać ilu widzów tyle zdań, a wszelkie spory to spory o gusta.

ocenił(a) film na 8
dlugi_13

Aguirre to najlepszy jego film i najlepsza rola Kinskiego .

tetsuo_2

dla mnie najlepszy film Herzoga to Fitzcarraldo, a najlepsza rola Kinskiego u tegoż reżysera- Woyzeck.

ocenił(a) film na 6

Nie sądzę żeby stan psychiczny Kinskiego spowodowany był rolami granymi u Herzoga. Szczerze w to wątpię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones