PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499338}

Wojownik

Warrior
7,8 97 987
ocen
7,8 10 1 97987
6,9 14
ocen krytyków
Wojownik
powrót do forum filmu Wojownik

Jakbym próbowała być obiektywna to kurcze, to nie jest świetna produkcja. Film jest bardzo amerykański, czytaj momentami ckliwy i naciągany. Mocno naciągany. Oceniłam go bardzo wysoko, pewnie na tyle nie zasłużył, ale zwyczajnie go polubiłam i przez te blisko 2,5 godziny otrzymałam porządny kawał rozrywki. Jak na osobę, która nie ma żadnej wiedzy o sztukach walki i którą ją guzik obchodzą naprawdę bardzo, bardzo emocjonowałam się podczas pojedynków i według mnie były rewelacyjnie pokazane. Nie zasłaniałam oczu, nie nudziłam się - było idealnie. I Hardy i uwielbiany przeze mnie Edgerton byli genialni, a swoje momenty miał też Nick Nolte (świetnie sprawdził się w tych dramatycznych scenach). Do tego poczułam na sobie pasję do sportu, pasję obu zawodników. Nie było to dla mnie bezsensowne mordobicie. Rozumiałam ich uczucia, ich problemy, ich motywację i gorąco kibicowałam. Dla niektórych historia może być wręcz inspirująca. Energia obu panów naprawdę się udziela. Podsumowując jest może i naiwne, ale nadal porządnie zrobione kino rozrywkowe. Amerykańska, w dużej mierze przewidywalna historia o rodzinie, wybaczaniu i MMA. Polecam wszystkim.

aga7765

Mam tak samo. Pięknie, że nie muszę już tego pisać :) Jedyna różnica między nami jest taka, że ja miałam coś wspólnego ze sztukami walki, ale to było dawno i nie ma większego znaczenia. Rozumiem pasję i zaangażowanie zawodników. Film świetnie zagrany, wciągająca historia. Ja spodziewałam się innego zakończenia, ale nie będę się rozpisywać, zaliczam na plus, że film mnie jednak zaskoczył.

ocenił(a) film na 9
mabradabra

Też się spodziewałam innego :)

ocenił(a) film na 7
aga7765

Gdyby nie zakończenie.... Popsuło mnie to cały film, a tak się dobrze bawiłam. Film iście amerykański, ale faktycznie dobra rozrywka.

ocenił(a) film na 7
gabi_2

Tak sie dobrze bawilas...no nie wiem czy to taki film zbawny, raczej z podtekstem dramatycznym...

ocenił(a) film na 7
Ewiatko

można się dobrze bawić oglądając komedie, dramat, sensacje. Nie napisałam ubawiłam.

ocenił(a) film na 7
gabi_2

Przykro mi, ze musze ponownie zdziwic sie Twojemu stwierdzeniu i stwierdzic, ze bawic sie, jest od slowa zabawa, a wiec bawilam sie czy ubawilam znaczy mniej wiecej to samo, a wiec bawic sie mozna na czyms co oddaje nastroj zabawowy, a w tym filmie, czy tez fabule nie bylo w zamiarze kogos ubawic, nie bylo tam zadnej sceny zabawnej, nieprawdaz...

ocenił(a) film na 7
aga7765

Ja dokladnie to samo, nie znam sztuk walki, nigdy wlasciwie nie ogladam, a film zaciekawil mnie, ze wzgledu chocby na relacje rodzinne, a oprocz tego na swietnie pokazane walki, no i kreacje aktorskie trzech glownych bohaterow

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones