PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499338}

Wojownik

Warrior
7,8 97 987
ocen
7,8 10 1 97987
6,9 14
ocen krytyków
Wojownik
powrót do forum filmu Wojownik

Mega przewidywalny
Walki z rodzaju sci-ficiton
Na początku mega dłużyzny

Lemonflash

Przewidywalny, ale ciekawie opowiedziane. Nie kumam tylko co z sci-fi. Wiadomo, że nie będą pokazywać w całości walki, jest esencja. A przyjmowanie ciosów? Cassius Clay brał na banię silniejsze niż średnia waga i walki wygrywał.

Mitowsky

Nie wiem czy trenowałeś kiedyś sztuki walki, ale dla ludzi którzy trochę mieli z tym do czynienia walki tu przedstawione to zupełne sci-fi.

ocenił(a) film na 8
Lemonflash

Lemonflash, zastanów się ile osób byłoby zadowolonych z filmu, gdyby walki były takie jak Ty chciałbyś aby wyglądały. To ma wyglądać na świetne widowisko. Jak ktoś chce obejrzeć samą walkę z wszystkimi jej aspektami, to włączy galę UFC.

ocenił(a) film na 9
Mitowsky

przewidywalny ... człowieku pokaż mi lepszy film nagrany o walkach... każdy ma jakieś wady ale to jest film i aktorzy a nie real , chcesz reala to idź na gale boksu a sci-fi to masz pod czaszka widzę ... aż szkoda czasu pisać do takiej osoby ale niewytrzymałem

rossi991

Przecież dałem 8 dla filmu i napisałem, że jest bardzo dobry, tylko po prostu historia jest przewidywalna. Przewidywalne zakończenie, przebieg itd. Nie napisałem, że jest to banalne, złe, nic więcej. Zresztą nie wymagam niczego ambitnego po sportowych filmach, jedynie dobrze opowiedzianej historii i dobrego balansu między fabułą, a walką. Tutaj to dostałem i jest to jeden z najlepszych filmów sportowych jakie widziałem.

Więcej oddechu, mniej spinki i nie szukania głębszego sensu w wypowiedziach, niż jest napisane.

użytkownik usunięty
Lemonflash

Mylnie klasyfikujecie ten film i stąd te nieporozumienia. To po prostu jest film psychologiczny. Walka odbywa się bowiem we wnętrzu bohatera, a ta zewnętrzna jest tylko jej symboliczną prezentacją... Prekursorem tego gatunku były filmy o Rocky'm i Rambo. Tu naprawdę nie chodzi o krwawe bicie po mordzie, tu chodzi o duszę ! ;-)

ocenił(a) film na 9

No tu się zgadzamy, i
masz rację

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones