PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499338}

Wojownik

Warrior
7,8 97 965
ocen
7,8 10 1 97965
6,9 14
ocen krytyków
Wojownik
powrót do forum filmu Wojownik

Chodząca charyzma. Wcześniej znałem go z filmów Nolana, gdzie nie miał co grać, no i z Bronsona,
gdzie też był zajebisty, ale tutaj postać jest napisana jakby pod niego, wszystko gra, fizjonomia,
mimika, agresja w samym spojrzeniu. Brawo.

ocenił(a) film na 10
Klonazepam

Arcydzieło. Tym wcieleniem wygrał internety! :)
Ulubiona postać.

ocenił(a) film na 9
Klonazepam

tak, w sumie przez niego ogladalam ten film, genialny aktor

ocenił(a) film na 7
Klonazepam

Zgadzam się co do oceny filmu, który od momentu decyzji starszego brata o udziale w walkach stał się zbyt przewidywalny, a jedyną niespodzianką była sama walka finałowa. Jednak rola Toma jest naprawdę warta tych dwóch godzin filmu.

ocenił(a) film na 7
Klonazepam

Ostatnio dużo osób się nim zachwyca. Nie rozumiem tego. Ale choć nie lubię Toma Hardy'ego i nie uważam go za jakoś szczególnie wybitnego aktora, trzeba przyznać że w tym filmie był fenomenalny.

Klonazepam

Ten film jest zrobiony wg wszystkich schematów kina sportowego ale zrobiono to tak sprawnie, że można odczuć niemal przyjemność z oglądania. Końcówka uderza w serce (tak, płakałam). Hardy - co za gość. Dawno nie widziałam tyle zwierzęcej agresji na ringu i swego rodzaju czułości w scenach z ojcem. Tak, to wielki aktor.

Metropholis

przyjemność?! Belfer od fizyki wykładający dojrzałym nastolatkom nauki sposobami jak w przedszkolu nagle wygrywa wszystkie walki z doświadczonymi aktywnymi utytułowanymi kilkunastoma najpotężniejszymi facetami za pomocą siły rąk [dźwignia] Eh... Nawet jeśli zawsze po lekcjach ćwiczył zamiast dawać korki z fizyki i opiekować się domem, córkami, żoną, to i tak nie byłby w stanie zwyciężać każdego z najpotężniejszych w ten sposób. Oni mają codziennie treningi i całe życie temu podporządkowane, a on żarł schabowe i bawił się w księżniczkę zamiast morderczo trenować chociażby tę siłę rąk!

Korekta

O nie, to straszne! I co teraz?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mateusz_wicka

Zjeżdżaj z tym spamem.

Metropholis

Sorka probuje jakos promowac kanał mojego brata

mateusz_wicka

WIęc robisz w bardzo chamski sposób. Promuj to z jakimś dopiskiem i na forum gdzie ma to większy sens niż rozmowa o filmie Wojownik. Druga rzecz. W tytule masz błąd bo powinno byc "trapped", a nie "traped".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Klonazepam

Do klonazepan--- Zgadzam się. Uwielbiam Toma Hardy'ego. Po Mad Maxie czekam na każdy film w jakim występuje. Wcześniej widziałem Go w Gangsterach i Brudnym szmalu" The Drop'' i facet jest niesamowity. W Locke mnie 'rozbił' a Legenda to już Mount Everest aktorstwa...Nie oglądałem Bronsona--jakoś nie mogę się do tego filmu przekonać...Pewnie niedługo go łyknę:-) Tak czy inaczej Hardy miażdży!!!

ocenił(a) film na 7
Klonazepam

Bo Tom robi klasę sam w sobie, też go lubię najlepszy w Peaky Blinders POLECAM ~! W taboo też dobra rola, ale nic nie przebije Peaky.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones