PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732095}

Wojna

Krigen
6,7 5 380
ocen
6,7 10 1 5380
6,4 10
ocen krytyków
Wojna
powrót do forum filmu Wojna

łor

ocenił(a) film na 9

jesli pod zbombardowaniu compound 6 ostrzał zniknał, to oznacza że jednak nie byli tam tylko cywile. co tu rozstrzygac w sądzie. Film świetny

ocenił(a) film na 6
tnils

Brakowalo tego watku. Dokladnie jak mowisz. Jedyna niewiadoma to jak to sie stalo ze nie przeszukano miejsca.

ocenił(a) film na 7
tnils

Dokładnie ta sama myśl przyszła mi przez głowę. Zresztą wyraźnie pokazane było to w filmie.

ocenił(a) film na 6
tnils

Też tego nie rozumiem. To wyraźna luka scenariuszowa. Zrobione zdjęcia poległych dzieci (nie przypadkiem właśnie dzieci) dowodzą, że ktoś tam zrobił rekonesans. A skoro tak, to zapewne były tez zdjęcia poległych dorosłych i użytej broni. Poza tym nie wierzę, że cała akcja zakończyła się na zabraniu przez helikopter rannego, a ostrzeliwani jeszcze przed chwilą żołnierze spokojnie wrócili do bazy nie upewniając się, że zagrożenie zniknęło.
Coś tu ewidentnie nie gra.
Ale pomijając tą niespójność - całkiem dobry film.

ocenił(a) film na 5
tnils

Otóż to. M.in. dlatego dziwi mnie 9 gwiazdek. Mnie to raziło jak cholera. Inne mielizny zresztą wymienili moi przedmówcy. Scenariusz niedopracowany i dylematy moralne przez to robią wrażenie dętych. Może można było temat rozegrać dobrze, ale w tym filmie reżyser i scenarzysta zarazem nad tym po prostu nie popracował. I dupa zbita

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones