PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824819}

Wojna o honor

Karmouz War
4,8 133
oceny
4,8 10 1 133
Wojna o honor
powrót do forum filmu Wojna o honor

Jestem ciekawy czy ten film miał już premiere w Polsce szukałem w necie z Polskim tłumaczeniem i niestety nigdzie nie mogę znaleźć z chęcią bym obejrzał

ebmr

Podejrzewam że jednak nie miał cóż trzeba liczyć może doda która z platform tak jak Netflix - Chociażby w przypadku też egipskiej produkcji Detention Letter 2017 roku, albo może zdecydują się wyemitować w TV np. TV Puls albo TV4 - Ponieważ zauważyłem lubują się w produkcjach z Adkinsonem.

buterfly

Dzięki za info mam nadzieję że ten film kiedyś puszczą na Tv Puls lub na TV 4 patrzyłem na Netfixie nadal nie ma tego filmu to poczekam jak poleci kiedyś w TV Pozdrawiam

ebmr

Cóż zostaje nam tylko czekanie :)

buterfly

Pudło! Stopklatka, 18 stycznia ;)

Bzium_3

Jak mogłem zapomnieć o wspaniałej Stopklatce — Odszedłem od kina akcji, więc nie wiem, czy się skuszę nie mniej dzięki za info.

buterfly

Ja nie odszedłem, ale też się nie skuszę ;)

ocenił(a) film na 5
ebmr

Film bardzo przeciętny a 3 minutowa rola Adkinsa który gra tego złego to nieśmieszny żart. Co go kusi do takich produkcji.

simonetti

Może chcieli w ten sposób wypromować film poza Egipt :) Nie mniej powinni go wtedy wykorzystać zwłaszcza w akcyjniaku :)

ebmr

Cda. Polecam obejrzeć już tłumaczone

ebmr

ekino tv

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones