PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1195}
7,7 24 345
ocen
7,7 10 1 24345
8,0 25
ocen krytyków
Wodzirej
powrót do forum filmu Wodzirej

wyscig szczurów

ocenił(a) film na 8

świetnie pokazane mechanizmy jakie kierowały danielaka do osiagniecia sukcesu za wszelka cene, zatracajac wszelkie wartosci moralne i etyczne. Masa jest takich ludzi we wszystkich dziedzinach zycia jak Mela,Danielak czy Jurek wiele potrafia posunac sie jeszcze dalej

Turek69

Zgadzam się,i jeszcze dodam w imię czego ? Choc dla niego podówczas najważniejszy, machiawelizm w czystej postaci. Sądzę, że film nadal aktualny, treści ponadczasowe. Tylko czy dziś nie mamy czasów, że takich danielaków się potem szanuje ? Że doszedł do czegos, że cos osiągnął, nikt nie patrzy w jaki sposób omijał przeszkoody to sie nie liczy - jest po prostu człowiekiem sukcesu! I to jest najwazniejsze. Sukcesu za wszelką cenę. Z wielka przyjemnością wczoraj ponownie obejrzałam ten. film. J Stuhr w mojej ocenie jak zwykle świetny, sugestywny, prawdziwy wywołujący emocje.

ocenił(a) film na 8
Aleksandra45_1

ambicja! raczej ludzie osiagajacy sukces w ten sposób kuleją albo nawet cierpią na innych płaszczyznach pozatym dziś mozesz być człowiekiem sukcesu,a jutro wszystko stracić

Turek69

no to że możesz wszystko stracić może odnosić się i do jednej i do drugiej grupy ludzi (etycznych i tych etycznych inaczej:-) Zgodzimy się chyba co do jednego Falk pokazuje treści ponadczasowe. pozdr.

ocenił(a) film na 8
Aleksandra45_1

wszystkie filmy socjologiczne są ponadczasowe, tu jest bardziej studium psychologiczne zobacz "bohater roku" to ciąg dalszy wodzireja

Turek69

no pewne zarówno teorie socjologiczne jak i zjawiska jednak poddają się próbie czasu ale to osobny temat, "Bohatera roku" nie widziałam, obejrzę, dzięki wypowiem się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones