PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740852}

Wizyta

The Visit
5,6 788
ocen
5,6 10 1 788
4,2 5
ocen krytyków
Wizyta
powrót do forum filmu Wizyta

Premiera

ocenił(a) film na 5

Ciekawe jak długo będziemy musieli jeszcze czekać na odblokowanie tego filmu. Premiera odbyła się już dobre kilka dni temu na DOCS Against Gravity...

Davout

Ktoś wie kiedy będzie do obejrzenia na serwisach internetowych ?

Ged24

bump, gdzie mozna obejrzec ?

ocenił(a) film na 4
Davout

Zupełnie nie rozumiem po co są te blokady. Powinni to zarzucić skoro i tak nie ogarniają wszystkich premier filmowych....

ocenił(a) film na 5
yodler

żeby nie kraść własności intelektualnej... Pytanie Ged24 wyjaśnia chyba wszystko.

ocenił(a) film na 4
Davout

Brak możliwości oceniania na Filmweb batem na kradzież własności intelektualnej? :) Dobre. Może po prostu Ged24 nie ma innej możliwości obejrzenia tego filmu. Ja sam "ukradłem" ten film w piątek w kinie w ramach trasy Docs Against Gravity. Mogłem też np. obejrzeć za granicą. Chciałbym go po prostu ocenić a nie mogę.

ocenił(a) film na 5
yodler

Nie wiem jakie możliwości ma Ged24, ale po jego pytaniu wnioskuję (być może pochopnie), że nawet jakby miał szansę zobaczyć film w kinie to by go ściągnął, bo za free.

Tu bardziej chodzi o to, żeby redakcja Filmwebu ogarniała polskie premiery, także te festiwalowe, bo my nie możemy ich wpisywać sami. Ja również chciałbym ocenić ten film i wiele innych, które nadal wg Filmwebu nie miały premiery.

Davout

Gdzie obejrzeć ten film? Można go gdzieś kupić? Jestem szalenie zainteresowany!!

Davout

Czy już można gdzieś obejrzeć ten dokument?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones