PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652186}
7,0 928
ocen
7,0 10 1 928
7,8 5
ocen krytyków
Wirtualna wojna
powrót do forum filmu Wirtualna wojna

Obejrzałem, ten film w sumie dwa razy bo za pierwszym bez dźwięku ;)

No cóż bardzo mi się podobał, sam trochę grywam w tego typu gry (WOT, WT) i na co dzień spotykam się z takim graczami jak w filmie.

Niestety, jak widać polscy gracze kulturą nie grzeszą, z tego co zauważyłem tylko JEDEN Niemiec przeklął, a Polacy przeklinali chyba z 20 razy do tego wyzywali innych graczy, którzy traktują grę jako zwykła rozrywkę, i zamiast się "spinać" robią sobie imprezkę :) (JG 300).

Pod względem niskiego poziomu kultury mamy chyba prym na świecie. Co prawda nie wszyscy Polacy tacy są ale niestety te czarne owce krzyczą najgłośniej.

Sam jeżdżę niemieckim czołgami i latam japońskim samolotami bo je lubię i mi się podobają, ale rzadko kiedy używam w grze innego języka niż angielski, gdyż nie mam ochoty wysłuchiwać czy czytać wulgarnych epitetów, polskich "elyt."

Zastanawiam się czy jest jakaś szanse na poprawę, ale chyba nie ma bo w tym filmie pokazali rozpoznawalnych graczy a nie jakiś "gimbusów" więc trudno wymagać od kogoś kultury jak czołowi gracze prezentują taki poziom.

ocenił(a) film na 9
przemek_klaja

Jeszcze ten najbardziej "kulturalny" ma się za największego patriotę ;)

ocenił(a) film na 8
Pro100wnik

Niestety takich pseudo patriotów jest więcej....ktoś powie że to tylko głupie gry ale w te gry grają tysiące ludzi z całego świata, w efekcie graczy ci tworzą sobie swój obraz danej narodowości i potem go przekazują dalej w gronie znajomych/rodzin/przyjaciół etc. Jak wiadomo złe rzeczy zostają w pamięci na długo a dobre nawet gdy ich jest wiele szybko przemijają .....

ocenił(a) film na 7
przemek_klaja

Mi się podobała polska ekipa oprócz tej nazistowskiej. Po
za tym nieźle dojechali szwabów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones