PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786080}

Winni

Den skyldige
7,0 22 783
oceny
7,0 10 1 22783
7,0 32
oceny krytyków
Winni
powrót do forum filmu Winni

byłoby zdecydowanie lepsze. Bo ostatnie minuty filmu i te informacje, rozbrajające totalnie, o których się dowiadujemy, powinny być dobitnie zaakcentowane w postaci złego zakończenia. Zawsze kibicuje złym zakończeniom i liczyłem że też tak będzie tutaj. No jest inaczej, ale i tak od początku do końca film skupiony praktycznie na jednym aktorze i reszcie których nie widać, a jedynie słychać. Od razu przypominają się podobne jak chociażby Pogrzebany. Warto zarzucić seans, bo warto trochę posiedzieć w napięciu.

dzyniu88

Happy and to jednak nie był. Gdzież tu szczęście? Kto w tym filmie w ogóle był szczęsliwy? Pomyślmy, jaki będzie dalszy los każdej postaci z tej historii? Nie chcę spoilerować, więc nie zrobię tego "głośno" i szczegółowo...
Ale przychodzi mi na myśl jedynie: samotność, psychiatryk, więzienie, utrata pracy, rodzina zastępcza, dom dziecka, cmentarz...
Nie widzę tu szczęśliwego zakończenia. Oczywiście mogło być jeszcze bardziej tragiczne, ale na pewno nie było szczęśliwe...

ocenił(a) film na 8
dynastes

Dokładnie, trudno tutaj mimo wszystko mówić o happy endzie.
A z tym twoim "Nie chcę spoilerować, więc nie zrobię tego "głośno" i szczegółowo..." to bez przesady z tymi spoilerami. Jak ktoś ich nie chce, niech nie czyta przed seansem zbyt dużo, bo jak potem na forum rozmawiać o filmie, klucząc i omijając, żeby tylko ktoś czegoś nie przeczytał? A potem durnie piszą komentarze typu "dzięki za spojler, ziomuś", niczego się nie ucząc i wiecznie mając do kogoś pretensje, że gada o filmie na forum.

ocenił(a) film na 7
kRis

wklejcie tego pana wpis gdzies na stronie glownej FW

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones