PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786080}

Winni

Den skyldige
7,0 22 752
oceny
7,0 10 1 22752
7,0 32
oceny krytyków
Winni
powrót do forum filmu Winni

Cóż można powiedzieć? Czasem mniej, znaczy więcej. Przez półtorej godziny patrzymy w zasadzie tylko na twarz jednego gościa... A jakie, emocje, napięcie, zwroty akcji!
Wszystko w tym filmie zależy od udźwiękowienia i... naszej wyobraźni - bo to, co ekscytujące, tak naprawdę dzieje się po drugiej stronie słuchawki. To sztuka zrobić z takiego pomysłu wciągające, pełne napięcia kino. Ale cóż mówić więcej? Udało się. Od momentu kiedy główny bohater odbiera telefon od pewnej kobiety, napięcie tylko rośnie.
Pełna recenzja: https://www.youtube.com/watch?v=plGVozeRagA

ocenił(a) film na 8
nynavee

Dyspozytor numeru 112 musi uratować porwaną kobietę, mając do dyspozycji tylko telefon i doświadczenie w pracy policjanta.

Uwielbiam filmy dziejące się w jednym miejscu Ale tu jest jeszcze "gorzej"

Film dzieje się na jednej twarzy Właściwie to teatr jednego aktora.

Trzyma w napięciu i przeraża, mimo, że "zwrot akcji" przewidziałem

Ale tylko ja jestem taki przeoglądany.....:P

ocenił(a) film na 8
conneryfan

Haha, nie jesteś jedyny, też się domyśliłam, ale niestety taki los osób, które już rozgryzły schematy zwrotów akcji w filmach i są już wyczulone na różne narracyjne sztuczki;p Ale mimo tego tak naprawdę nigdy nie wiesz czy przewidziałeś, póki się nie okaże, że przewidziałeś;)

ocenił(a) film na 8
nynavee

prawda ^_^

użytkownik usunięty
nynavee

Szkoda, że scenariusz jest głupi jak but. Całe postępowanie tego gościa jest naciągane i nielogiczne. Film zaczyna się ciekawie, niestety czym dalej tym gorzej. Bzdura na bzdurze.

ocenił(a) film na 8
nynavee

Znakomity teatr jednego aktor - 8/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones