PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786080}

Winni

Den skyldige
7,0 22 752
oceny
7,0 10 1 22752
7,0 32
oceny krytyków
Winni
powrót do forum filmu Winni

Naczytałem się tych wszystkich zachwytów, że świetny thriller itp., tymczasem po seansie wyszedłem lekko zawiedziony. Jeżeli tak jak ja nie lubicie filmów pokroju gościa przebywającego cały film w budce telefonicznej, trumnie, czy właśnie dyspozytorium 112, który przez cały film z kimś rozmawia, to nie jest to zbytnio film dla was. Ja tu zwyczajnie nie czułem napięcia, akcja była dość nużąca, natomiast twistu może i się nie spodziewałem, ale zbytnio mnie nie zaskoczył. Gratki dla twórców, bo mimo wszystko scenariusz jest dość dobry, tylko to w dalszym ciągu 85 minut oglądania twarzy głównego bohatera i słuchania jak rozmawia przez telefon. Na pewno "Winni" to film wyróżniający się na tle aktualnych thrillerów, jednak jest nie dla każdego, a mi po ok. pół godzinie chciało się spać.

Samaranth

najwidoczniej brak ci wyobraźni, polecam filmy Vegi, tam masz wszystko na talerzu, i można jeść popcorn popijając gratisowa cola, to kino dla ciebie

ocenił(a) film na 6
brenner_haraldingo

Bo jak mi się TAKI ambitny thriller nie podoba, to od razu Vega, no nieźle. Czyli rozumiem że ten film to takie ambitne dzieło, że jak mi się nie podoba tzn. że jestem za mało inteligentny i kino dla mnie to Patryk Vega i transformers... Nie wiem skąd w tym serwisie takie wywyższanie się wspaniałej inteligencji. Każdy ma inny gust, "Winni" nie przypadł mi akurat do gustu, bo tak jak pisałem to nie mój typ filmów. A pana Vegi nie znoszę, za to co robi z Polską kinematografią.

ocenił(a) film na 5
Samaranth

Nie jesteś sam ! Też poszedłem na ten film z nadzieją, że naprawdę zrobi na mnie wielkie wrażenie. Niestety, szumnie zapowiadany dupy nie urwał. Zdecydowanie lepszy z tego rodzaju filmów jest Locke z Tomaszem Hardym poczciwym. To takiego wrażenia nie robi, brak tych emocji, wrażeń i adrenaliny wielce zapowiadanej.

ocenił(a) film na 5
ekwi

Mam takie same odczucia. Ponoć jest kandydatem do Oskara... Brzmi jak żart.

ocenił(a) film na 5
ulik

Chwała Tobie! Nie jesteśmy sami :D
Bardziej mnie jednak przeraża fakt, iż Narodziny Gwiazdy też jest tak wielce nominowane do nagród.

ocenił(a) film na 4
brenner_haraldingo

też jestem z wami ,film zachwalany strasznie i ocena 7,2 znacznie wygórowana.Forma filmu tragiczna ( cały film gość z telefonem w pokoju ) i pod koniec ineteligentne zaskoczenie i od razu wszyscy jakie to uhhh ahhh .Dla mnie ocena to max 5

ocenił(a) film na 6
brenner_haraldingo

Eh, następny, który zarzuca komuś prosty tok myślenia, samemu mając identyczny...

Samaranth

Hahah gościu rozwaliłeś system tą pseudoopinią - skoro, jak dobitnie to podkreśliłeś, nie lubisz tego typu filmów to po kiego go oglądałeś??? Dam Ci dobrą radę na przyszłość - jeśli czegoś nie lubisz robić to po prostu tego nie rób. Zaoszczędzisz sobie rozczarowań, a nam niepotrzebnego marudzenia :p

Ragnar

Dla mnie opinia Samaranth była pomocna. Dystrybutor jakoś specjalnie nie chwali się w jaki sposób przedstawione są wydarzenia w filmie.

Ragnar

Dokładnie. Sam chciałem coś takiego napisać, ale jak widać już nie ma potrzeby.

Ragnar

Ja pitolę.. Gość po prostu nie spodziewał się, że mu się nie spodoba. Włączył film i dopiero w trakcie zobaczył, że to nie jego kino. "Pseudo opinia"? Każdy ma prawo do opinii.

ocenił(a) film na 6
Samaranth

Świeżo po seansie mam całkiem podobne odczucia. Pozdrawiam :]

ocenił(a) film na 4
sweet_anger

Film strasznie nudny, po 30 minutach miałem dość. 4/10

Samaranth

Ja też się zgadzam, nudny jak flaki na oleju. Oglądałam jednocześnie przeglądając telefon. Lubię filmy których akacja dzieje się w jednym miejscu. Widziałam kilka podobnego typu i muszę przyznać, że w tamtych filmach jak było napięcie to w tym nie ma żadnego. Jedynie ten zwrot akcji był ciekawy, ale jakoś też to nie porwało. Można sobie obejrzeć, ale szybko się zapomni o tym filmie.

ocenił(a) film na 7
Samaranth

Film sredni,dobrze zagrany ale sredni.

ocenił(a) film na 5
Samaranth

https://www.filmweb.pl/film/Locke-2013-680642

ocenił(a) film na 5
Samaranth

Ten film to również tylko gadanina w jednym miejscu, ale naprawdę wciąga w przeciwieństwie do " Winnych."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones