PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550443}
7,2 43
oceny
7,2 10 1 43
Win win
powrót do forum filmu Win/win

Hej jak interpretujecie scene w ktorej Ivan prosi recepcjonistke o przysluge po czym rozbiera ja i...
wycofuje sie?? Czy mialaby to byc gra wstepna w jego wykonaniu po ktorej zamierzal z nia sie kochac,
czy tez Ivan dazyl do czegos innego??

piwil

(Spoiler) Wcześniej mówił jej o proporcjach ciała które mu się w niej podobały. Widocznie dalsze które zobaczył odbiegały od wyobrażeń które ciągle tworzył w głowie za pomocą liczb i już nie był w stanie. To mu zresztą w zawoalowany sposób powiedziała gdy spotkali się później w knajpie (przypowiastka o żurawiu). Zresztą co ciekawe Ivan chciał pożądać ale bał się że nie będzie. Bezpośrednio po tej jest scena gdy płacze.

ocenił(a) film na 8
piwil

a ja uwazam, że nadinterpretujecie troszke... Dla mnie chcial ja zobaczyc nago zeby miec kontakt z rzeczywistoscia - nagie cialo kojazy sie z czyms pierwotnym... A potem chyba rzeczywiscie dochodzi do wniosku, że nie jest w stanie(problemy z potencja od stresu?typowe)...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones