PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11758}

Wilkołaki

Wolfen
6,1 578
ocen
6,1 10 1 578
Wilkołaki
powrót do forum filmu Wilkołaki

witam czy posiada koś może film Wilkołaki
(1981)
Wolfen z lektorem z góry dziękuję za odp

ocenił(a) film na 6
fisiek67

Też go poszukuję z lektorem, dołączam do prośby.

ocenił(a) film na 6
snake_plissken84

Znalazłem go z lektorem, ale bardzo kiepskim, amatorskim . Myślę, że lepiej już obejrzeć film z napisami, niż katować uszy.

snake_plissken84

Ma ktoś link do filmu z napisami albo do samych napisów?

ocenił(a) film na 6
JanTypek

chomik.. pl galaccikFilmyDivixWilko aki28Wolfen291981DVDRipnapisyPL proszę bardzo ;)

snake_plissken84

Dzięki :)

snake_plissken84

to nie był lektor amatorski tylko IVO,
a ten film jest z lektorem profesjonalnym

ocenił(a) film na 6
michael_69

A IVO to jest niby profesjonalny lektor?

snake_plissken84

???
chyba się nie zrozumieliśmy ;)
mówisz że znalazłeś go z bardzo kiepskim lektorem - więc ja też to znalazłem z kiepskim lektorem tylko że to nie był kiepski lektor a zje... IVO które krąży wszędzie po necie a zwłaszcza na chomiu...
ale jest ten film z profesjonalnym lektorem /telewizyjnym/ co prawda nie umiem rozpoznać kto czyta ale to jest profesjonalny lektor.

ocenił(a) film na 6
michael_69

Aa to o wersji z profesjonalnym lektorem pierwsze słyszę. Gdzie można taką znaleźć?

ocenił(a) film na 10
snake_plissken84

Wilkołaki (Wolfen) 1981 DVDRip napisy PL

ocenił(a) film na 10
AdrianDabrowski

Szukajcie a znajdziecie :)

ocenił(a) film na 6
AdrianDabrowski

Wiem że minęło już trochę czasu, ale trafiłem na dwie wersje lektorskie z tym filmem całkiem niedawno. Czytają Jacek Brzostyński i Mirosław Utta, ale do pobrania w całości dostępna jest tylko z tym drugim, pierwszy to tylko 15-minutowe sample. Leciał kiedyś na Polsacie i RTL7, ale nie wiem nic kto czytał. Czy ten film został wydany u nas na Blu-ray z lektorem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones