PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35013}

Wilkołak

The Wolf Man
6,7 2 709
ocen
6,7 10 1 2709
5,8 5
ocen krytyków
Wilkołak
powrót do forum filmu Wilkołak

Wiem,że to pierwowzór filmów o wilkołakach,ale nagromadzenie nonsensów fabularnych kłuje w oczy,np.raz pies(w sklepie z antykami)warczał na Larry'ego-bo wyczuł wilka. A gdy spotkali go po przemianie polujący z psami-te nie wydały nawet pomruku! Inna sprawa to Talbotowie-ojciec i syn-wyglądają jakby nie różniła ich duża różnica wieku. Wolę remake bo ma lepiej rozrysowaną fabułę, gotycki klimat i aktorzy są b.przekonywujący w swych rolach.

ocenił(a) film na 7
iza198444

Różnica między aktorem grającym ojca i syna to 17 lat, czyli wiarygodna, może warto było to najpierw sprawdzić?

Poza tym akurat wtedy na polowaniu był na chwilę uwolniony od klątwy przez zaklęcie cyganki.

ocenił(a) film na 7
Dick_van_der_whore

Tak się składa,że sprawdzałam tę różnicę w wieku i byłam zaskoczona. Bo na moje oko nie widać tego. Na chwilę uwolniony od klątwy...niech będzie. Tak czy owak,to nie zmienia moich odczuć. W grunie rzeczy to moja-subiektywna opinia-i Ty nie musisz wcale się z nią zgadzać.

ocenił(a) film na 7
iza198444

Ja nie mówię czy się zgadzam czy nie, tylko mówię, że akurat podajesz dość kiepskie argumenty.

ocenił(a) film na 4
Dick_van_der_whore

Mało wiarygodna. Do tego nie chodziło o patrzenie w cyferki a wygląd postaci. Ktos tu nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

ocenił(a) film na 7
shamar

wiem, że jesteś nieprzyzwyczajony do tego, że między rodzicem a dzieckiem różnica to mniej niż 20 lat, ale zapewniam Cię, że w 1941 nikomu nie rzuciło się to w oczy. Ten argument jest słaby i nie ma nic wspólnego z krytyką filmu.

ocenił(a) film na 4
Dick_van_der_whore

Nie pisała, że głównym problemem jest różnica wieku a, że aktorzy wyglądają "prawie jak rówieśnicy"

ocenił(a) film na 7
shamar

A ja Cię znów zapewniam, że w 1941 roku nikt tego tak nie odbierał, jest to podejście anachroniczne, czyli niepoprawne.

ocenił(a) film na 4
Dick_van_der_whore

Niech będzie. Nie wiem jak to odbierali w 41 ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones