PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426597}

Wilk z Wall Street

The Wolf of Wall Street
7,7 463 648
ocen
7,7 10 1 463648
8,0 51
ocen krytyków
Wilk z Wall Street
powrót do forum filmu Wilk z Wall Street

Słaby i nudny..

ocenił(a) film na 3

Przerost formy na trescia. Duzo seksu, narkotykow i ciaglego klniecia mi nie przeszkadza, ale jesli
ma to sens i popycha fabule filmu. A tutaj po prostu nudy na pudy, film dluzy sie jak flaki z olejem..
Wylaczylem po 70% filmu, co dawno mi sie nie zdarzylo - tak kiepski byl. 3/10

ocenił(a) film na 9
scigall

Przyznam szczerze, że od połowy film również mi się dłużył. Te przekleństwa i narkotyki może mają wzięcie wśród nastoletniej widowni.

ocenił(a) film na 3
przezdziol

to czemu dales ocene "9"?

ocenił(a) film na 9
scigall

przypadkiem to 9 nacisnąłem... ale na mocne 6 zasługuje

ocenił(a) film na 7
przezdziol

I do teraz tej oceny nie zmieniłeś... ;)

przezdziol

Zarzuty kompletnie bez sensu. Jeżeli w życiu głównego bohatera było dużo seksu, narkotyków, wulgaryzmów oraz kobiet lekkich obyczajów....to co miał pokazać reżyser tego filmu? Kółko różańcowe? Proponuję rzetelniej przygotowywać się do dyskusji o filmach....a w przypadku obrazów biograficznych tj "Wilk.... poznać życiorys głównego bohatera. pozdro

ocenił(a) film na 6
mancol68

Zastanawia mnie w takim razie, dlaczego w filmie światowym w ogóle, tak mało jest scen kiedy bohater robi kupę. Każdy bohater filmowy przynajmniej raz dziennie robi kupę, a filmuje się i pokazuje rzeczy które dzieją się znacznie rzadziej. Proponuje rzetelniej przygotować się do dyskusji o filmach.

ocenił(a) film na 6
scigall

Popieram. Nudny kicz dla gimnazjalistów

ocenił(a) film na 10
scigall

normalnie krytyk filmowy.

ocenił(a) film na 9
carreno

za dużo gadają, za mało strzelają- taki film wyżej 3 nie podskoczy :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones