PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426597}

Wilk z Wall Street

The Wolf of Wall Street
7,7 463 648
ocen
7,7 10 1 463648
8,0 51
ocen krytyków
Wilk z Wall Street
powrót do forum filmu Wilk z Wall Street

Liczyłem na ponowny udany seans z wilkiem a juz po 5 minutach filmu widzę, że jest on do bólu ocenzurowany.

ocenił(a) film na 6
macko40

To się przeliczyłeś, bo to nie jest szczególnie udany film

ocenił(a) film na 10
FredPerry

Widocznie jesteś zbyt mało inteligentny, żeby zrozumieć mój post. Nie będę bronić filmu, bo on broni się sam i idealnie wpisuje się w mój gust. Jeśli Tobie coś w nim nie pasuje, to daj stosowną ocenę i się zbędnie nie udzielaj.

FredPerry

Książka znacznie lepsza (całe szczęście, że tym razem najpierw przeczytałem a potem obejrzałem, by nie doznać rozczarowania, a nie odwrotnie - jak w wypadku Kodu da Vinci)

ocenił(a) film na 9
macko40

Śmiech na sali to co Polszit odwalił. Z wyciętych scen można by zrobić pewnie drugą część Wilka, ale gdzie wtedy miejsce na reklamy? Polska telewizja to dno ;)

ocenił(a) film na 10
Tormencjusz

właśnie zastanawiałem się, jak pomimo wycięcia połowy filmu, Polsat zajął ramówkę na 3 godziny. Ilość reklam jednak zrobiła swoje.

macko40

Polsat sam tego nie ciął, kupił wersję mocno ocenzurowaną, taką jaka była wyświetlana w kinach w abu zabi. serio sądziłeś, że o 20 puszczą normalną wersję? wtedy napłynęłyby skargi do krrit i Polsat miałby przegwizdane. niestety, takie rzeczy można emitować dopiero po 23, a tak Polsat puścił ocenzurowaną wersję w porze największej oglądalności - nie dość, że nie naraził się krrit-owi, to jeszcze skosili niezły hajs z reklam.

dziś o 00:10 i jutro o 23.25 w Polsat Film zostanie pokazana wersja niepocięta ;)

makintosz

Wobec tego muszę spróbować "dorwać" wersję niepociętą, bo to, co Polszmat pokazał to się na dobranockę dla dzieci nadaje! Zresztą wszystkie te zas*ane polskie TV z ich pruderią, cenzurą itp nadają się do spłukania w s*czu!

makintosz

PS.

"serio sądziłeś, że o 20 puszczą normalną wersję?"

W [...] mam ich perturbacje z KRRiTV i "wszystkimi świętymi" - jak chcą emitować taki okrojony sh*t to niech sobie w ogóle darują, nie marnując czasu widzów!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones