PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007886}

Wilcze stado

Neukdaesanyang
5,6 972
oceny
5,6 10 1 972
Wilcze stado
powrót do forum filmu Wilcze stado

od czego by tu zacząć? może od tego, że generalnie jestem dość wyczulony na wszelkie mocniejsze sceny typu gore etc. więc zasiadałem do seansu z lekkimi obawami czy podołam, a tymczasem poza fontannami krwi (na widok której szybko zobojętniemy) , wszelkie miażdżenia głów i kończyn (poza dosłownie 1 czy 2 scenami) odbywają się poza kadrem. Także ta szeroko reklamowana przemoc i tony posoki tutaj nie są w żadnym stopniu "odkrywcze" a wręcz szybko zaczynają nudzić.

W nudzeniu się nie pomaga niestety ani fabuła, ni bohaterowie. Ta pierwsza jest po prostu denna i pełna głupot typu 40 kryminalistów eskortuje 20 wykwalifikowanych policjantów, którzy gdy przychodzi co do czego nie potrafią wyciągnąć broni z kabury lub oddać celnego strzału.
Ci drudzy z kolei są totalnie nijacy, giną jeden po drugim (źli czy dobrzy - jak leci) a nam jest to zupełnie obojętne, bo żadna z postaci nie zostaje na ekranie na tyle dobrze przedstawiona byśmy jej zaczęli kibicować w przetrwaniu.

Ciężko tu coś pozytywnego o tym filmie powiedzieć, lepiej obejrzeć sobie jakiegoś klasyka w stylu Morze Żółte albo Ujrzałem Diabła (wiem - nie ta liga, ale też jest sieka a przy okazji super choreografia walki i ciekawa fabuła).

miko1980

O, dziękuję.

miko1980

Zacznij od tego, że nie ma takiego słowa w języku polskim jak "przehajpowany".
A potem zadaj sobie pytanie: "Co kogo obchodzi Twoje czy krytyków zdanie o filmie!".
Pomogłem mam nadzieję.

ocenił(a) film na 4
xPERUNx

a) profesor miodek od siedmiu boleści się znalazł, idź poscrolluj ("nie ma takiego słowa! na stos z nim!") sobie trochę jeszcze więcej wątków na forum filmwebu, to sobie znajdziesz zajęcie do końca roku.

b) nie sądzę żeby krytycy czytali forum filmweb (już prędzej to co im nierzadko użytkownicy cisną w komentarzach pod ich oficjalnymi recenzjami) a nawet jeśli to mam to gdzieś. Moja opinia jest dla innych zwykłych kinomanów - od tego chyba jest to forum c'nie?

Mam nadzieję że pomogłem! A nie sorry - jednak mam Twoje zdanie głęboko to w czterech literach :)

miko1980

Nie pomogłeś, a do tego jesteś żałosny. Idea globalizmu upadnie prędzej czy później... Naucz się języka polskiego, Panie nowoczesny. Tego wysrywu nie da się czytać...

ocenił(a) film na 4
xPERUNx

xDDDDDDD

xPERUNx

Wysryw to tez srednio polski wyraz hipokryto

marti_no

Jednak nie... "wulg. wypowiedź, tekst pisany, lub inny produkt działalności intelektualnej albo artystycznej, który mówiący ocenia zdecydowanie negatywnie" https://wsjp.pl/haslo/podglad/106060/wysryw Po co próbujesz ze mną dyskutować niedołuku kolejny?!

xPERUNx

Lmao

marti_no

Debil

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones