PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007886}

Wilcze stado

Neukdaesanyang
5,6 972
oceny
5,6 10 1 972
Wilcze stado
powrót do forum filmu Wilcze stado

... Szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona, film mi się naprawdę spodobał, nie mogę powiedzieć, że wyrzuciłam pieniądze w błoto... W moim rankingu Wilcze stado pobiło M3gan.
Nie mogę czepiać się gry aktorskiej, ani charakteryzacji, czy efektów, bo moim zdaniem wszystko wyszło super... Chociaż postać z zaszytymi oczami dalej mnie trochę zastanawia, czemu wydawał się taki metalowy, skoro nic o tym nie wspominano? (pierwsza myśl - Terminator).
Szkoda, że nie wszystko zostało porządnie wyjaśnione, ale nie było to tak rażące, więc nie będę narzekać.
Film ma także wady, ale nie jest aż tak nielogiczny jak mówią... A Hellraiser (bo tam to dopiero się porobiło i tamtejsza gra aktorska i wszystko... Ja wiem stary to film, ale serio?)?
Ach, ta obsada, coś pięknego. Tyle znajomych twarzy!
Osobiście polecam samemu obejrzeć, każdy ma inne gusta, ja naprawdę spodziewałam się rażących błędów i klapy, ale się przeliczyłam. Oczywiście po zwiastunie byłam zachwycona, jednak jak chwyciłam się paru opinii to się wystraszyłam. Niepotrzebnie, przynajmniej w moim odczuciu.
Chętnie przysiadłabym do tego filmu raz jeszcze, gdyby była taka możliwość ☺️

ocenił(a) film na 7
SRKROneRahul

jest na filmancc - możesz przysiąść, przycupnąć albo zasiąść do seansu. Jak ci pasuje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones