PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534238}

Wielki mistrz

Yut doi jung si
5,8 2 645
ocen
5,8 10 1 2645
6,0 4
oceny krytyków
Wielki mistrz
powrót do forum filmu Wielki mistrz

jak sie ma do Yip Man z 2008 roku - lepszy czy gorszy? bo nie wiem czy warto do tego zasiadac. jedni pisza ze super inni ze gniot??

kebi17

no ja oglądne z tego względu że ip mana oglądałem wszystkie cześci i mi się podobały , komentarze innych mnie nie odstraszą , sam ocenię :)

ocenił(a) film na 6
kebi17

Mnie sie bardziej podobal stary ip man, bo byl o wiele prostszy w odbiorze, bardziej przystepny.
Ggrandmaster jest zdecydowanie bardziej artystyczny, a cala akcja skupia sie raczej wokol domu Gong niz wokol samego mistrza yip. Poza tym walki sa mniej realistyczne (kopniecia odrzucajace przeciwnikow na 5 metrow w tyl), ale rowniez interesujace. Aktorsko tez raczej stoi na wyzszym poziomie niz Ip Man.

Warto obejrzec, wlasnie ze wzgledu na strone techniczna, ciekawe kung fu i jak zawsze zjawiskowa Ziyi Zhang :D

rafkulak

dzia za podpowiedz ;)

ocenił(a) film na 10
kebi17

zgadzam się z przedmówcą :)
że tak powiem w Grandmaster jak dla mnie mało Ip Mana w Ipmenie...ale jeśli ktoś lubi kino azjatyckie,Ip Mana i filmy Wong Kar Waia to zdecydowanie polecam ;) ja obejrzałam bo bardzo lubię Toniego i akurat co do niego to się nie zawiodłam jak zwykle,ale sam film mnie nie zachwycił,aczkolwiek ciekawe doświadczenie filmowe ze tak powiem :p film zdecydowanie inny niż standardowy Ip Man :D

alex1208

Przepiekne zdjecia i ciekawy klimat ...Ale film nie dla wszystkich!

ocenił(a) film na 8
rafkulak

A jest lepszy od tego filmu??:):

http://www.filmweb.pl/film/Ye+Wen+Zhi+Zhong+Ji+Yi+Zhan-2013-673385

kebi17

nie patrz tu tak do końca na oceny i komenty bo byś nic nie zobaczył oprócz tego co tu piszą nie którzy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones