PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97471}

Wielka ucieczka misia Yogi

Yogi's Great Escape
7,0 1 046
ocen
7,0 10 1 1046
Wielka ucieczka misia Yogi
powrót do forum filmu Wielka ucieczka misia Yogi

Świetna bajka ;-)

ocenił(a) film na 9

mam ją jeszcze na kasecie, chyba prezent na jakiś Dzień dziecka ;-), jak to dawno temu było, kurcze chyba już stary jestem ;-( ale bajka przednia, takich już się niestety nie robi...

ocenił(a) film na 8
marrliss

Ja też mam to na kasecie, kiedyś mi to ktoś w dzieciństwie nagrał. Najlepsza bajka jaką widziałem. Pamiętam, że jak byłem małym chłopcem to dość często sięgałem po to vhs.

ocenił(a) film na 10
cold_dog

Oj tak kultowa bajka ja z nowusz dostałem od dziadka tą bajke na vhs. I do dziś ją mam oczywiście kaseta działa ale już stara jest i miejscami obrazu nie ma ale na te 18 lat co ma to i tak się trzyma ta kaseta.

ocenił(a) film na 8
marrliss

Zabawne, bo ja też jeszcze mam ten film na kasacie :)

Amaelamin

Heii! Mam taką prośbę, gdyby ktoś z was tu zajrzał i mógł w jakikolwiek sposób udostępnić mi to nagranie (przegrać na CD ja oczywiście pokrywam koszty :)) to byłabym bardzo wdzięczna. Mój chłopak też pamięta tą bajkę i chciałby ją zobaczyć a ja chciałabym zrobić mu niespodziankę :) Jakby coś piszcie na maila eewa@buziaczek.pl. Z góry dzięki i ozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones