PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32348}

Wieczny student

Van Wilder
6,6 170 409
ocen
6,6 10 1 170409
5,3 7
ocen krytyków
Wieczny student
powrót do forum filmu Wieczny student

Ograne

ocenił(a) film na 4

Pomysł był fajny, ale wszystkie gagi w filmie ograne do bólu są i w ogóle nie śmieszą... Na szczęście ogląda się szybko, aktorstwo jest znośne i można jakoś bezboleśnie przetrwać. 4/10

ocenił(a) film na 4
Goro_Gondo

Aha - fajny był jeszcze ten uczniowski klimacik i było sporo obsady z American Pie.

Goro_Gondo

Taj Mahal Balanbad wymiatal ,szczególnie przy rozmowie Z Vanem na temat amerykanskiej sztuki minety :)

ocenił(a) film na 5
Goro_Gondo

Ograne gagi aż do bólu? Hym... rok twojego postu 2013. Rok produkcji
filmu 2002. Być może w 2002 "gagi" nie były jeszcze takie oklepane. ;) Co do filmu: ujdzie w tłoku.

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

Nie powiedziałbym że gagi były ograne do bólu. A co do samego filmu to świtnie mi się go oglądało.

ocenił(a) film na 4
Laki_Lou

Widzę, że chyba lubisz takie filmy, więc nic dziwnego, że fajnie ci się oglądało. Wieczny Student to już klasyka komedii tego typu, ja obejrzałem ich kilka i jakoś nie przemawiają do mnie, jedynie "American Pie" jakoś nawet ładnie się oglądało, a cała reszta to już znudziła mnie i jak mówię większość w tych filmach to ograne schematy.

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

Bo American Pie z takich filmów jest najlepsze więc nic w tym dziwnego że ci się fajnie oglądało.

ocenił(a) film na 4
Laki_Lou

No to też prawda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones