PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486221}

Wichrowe wzgórza

Wuthering Heights
7,0 2 602
oceny
7,0 10 1 2602
Wichrowe wzgórza
powrót do forum filmu Wichrowe wzgórza

Tak, jestem przyziemna i zwracam uwagę na wygląd... Kompletnie mnie nie przekonuje w tej roli pulchnousty i krzywozęby Hardy. Nie ma w sobie za gorsz tajemnicy. Szkoda.

ocenił(a) film na 6
czekina

A mnie denerwowała zezowata Cathy.

mlodazyla

A mi się podobali obydwoje. Oczywiście Ralph dla mnie zawsze będzie idealnym Heahcliffem, ale wzrok, ekspresja i zachowanie Hardy'ego bardzo mi się spodobały, no i duże usta też. Kathy natomiast miała w sobie dużo delikatności. Rzecz gustu :)

Panda

A ja oglądając Toma Hardy'ego jako Heathcliffa nie mogłam przestać się zachwycać :) jakkolwiek lubię Ralpha Fiennesa jako aktora, to nie przemawiał do mnie jako Heithcliff, A Tom Hardy był genialny, taki tajemniczy i groźny i seksowny. Ralph Fiennes był za "mdły" jak dla mnie :) Mam nadzieję, że nie posypiąsię na mnie gromy za to, bo wiem, że moja opinia jest odosobniona :)

ullla

to żebyś się nie martwiła, dopiszę od siebie, że ja mam dokładnie tak samo:) Fiennes - świetny aktor, bardzo go lubię, ale nie mogłam uwierzyć jak można go było obsadzić w roli Heathcliffa. natomiast Hardy - marzenie :D

ullla

SYPIE NA CIEBIE GROMYYYY!!!! jak mozesz!? Ralph jest najlepszy, najladniejszy, najtajemniczy, najprzystojniejszy i najmadrzejszy :D

xabsinthx

spoko, takie gromy jestem w stanie znieść :) ale zdania i tak nie zmienię ;)

ocenił(a) film na 7
ullla

Ralph mdły?! o nie..wg mnie Heathcliffa w wykonaniu Fiennesa nikt jeszcze nie pobił, a co do Toma, nie był zły ale mi ogólnie ta ekranizacja WW nie przypadła do gustu, muszę jeszcze zobaczyć tę najnowszą..

ocenił(a) film na 8
gemma_92

A ja się nie moge zdecydować. Fiennesa bardzo lubię, a jego rolę w "Pająku" uważam za mistrzostwo świata. Ale z drugiej strony, Hardy także mi się bardzo podobał. Był chyba trochę bardziej demoniczny.

ocenił(a) film na 9
ullla

zgadzam sie w 100% Hardy był genialny! Jest niesamowicie świetnym aktorem i jest baaardzo przekonujący jako Heathcliff. Jest to zdecydowanie najlepsza ekranizacja. Bardzo prawdziwie nakreślone postacie. Cathy też była genialna. A ten zezik dodaje jej tylko uroku

ocenił(a) film na 8
czekina

Oł je, Heathcliff był przecież misterem świata, chadzał po najsłynniejszych wybiegach i miał tysiące fanek. A w ogóle to był taki słitaśny, lofciany i dziergał na drutach różowe sweterki, śpiewając przy tym "Małgorzatkę".

littlelotte52996

Ktoś Ci chyba głupot nagadał :D

czekina

Ale żeby nie wyjść na jakiegoś złośliwca już dopisuję, że według mnie bardziej słitaśny jest Hardy i co ja mam na to poradzić? Ano nic, pozostaje tylko z pokorą pochylić głowę nad gustem innych.

czekina

Ezoteryczny image,sam wzrok napawał,jak można tego nie dostrzec? nie jestem może rasistką,ale proszę obejrzeć wersje z murzynem to dopiero razi bo bardzo ciemna skóra w moim mniemaniu nie nadaje mężczyźnie takiego mrocznego ''ja''.A czego mu brakowało? usta jak usta osobiście chętnie bym takie całowała,czarne włosy esencja... dobre połączenie nadające ponurości.W tej roli nie sprawdziłby się za bardzo mężczyzna z dwoma włosami na krzyż,opalenizną i jebudu jasnymi oczami takie połączenie nie do takich filmów.Jego głos...przysłuchaj się...sam jego głos ma tą namiastkę całej reszty,męski,hipnotyzujący.Podoba mi się bardzo wersja z 1992 jak i ta...i obaj mężczyźni mnie w sobie rozkochali.Każdy ma swój gust...tak tak,ale tym Panom nie wolno zarzucić tego czegoś co wymaga dzieło! idealnie odzwierciedlają to co mają odzwierciedlać.Jeszcze brakuje wersji z arabami,japońcami...niech nie mieszają już tymi urodami.Każdy mroczny typ urody idealnie się wpasuje żaden inny.Rozumiem,że usta się mogą nie podobać to dla niektórych jest rażące dla mnie jest istnym wyrazem piękna.

madlenmalcher

miało być jasnymi włosami nie oczami

madlenmalcher

chociaż gdy cera była by jasna to i białe włosy pięknie

czekina

errata - Hardy w innych rolach, z broda i szczuplejszy - mniam

ocenił(a) film na 10
czekina

Witam, gdzie mogę online wichrowe obejrzeć?

ocenił(a) film na 8
cbyar80

trochę późno, ale youtube;)

ocenił(a) film na 4
czekina

Heatcliff jeszcze nie był taki zły. Ale zezowata i mdła Cathy.... Gdzie ten ogień? Już jej córka miała więcej charakteru od niej.

czekina

Bardzo trafna charakterystyka. Hardy pasuje do swojej nieurodziwej partnerki ( życiowej także).

muh

A przepraszam, lata minęły, ja się zmieniłam, Hardy również i jak już wcześniej wspominałam - podoba mnie się ów aktor, a jeszcze bardziej jego gra aktorska. Zdania o roli Heathcliffa nie zmienilam, o życiu prywatnym człowieka się nie wypowiadam., bo mnie nie obchodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones