PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486221}

Wichrowe wzgórza

Wuthering Heights
7,0 2 600
ocen
7,0 10 1 2600
Wichrowe wzgórza
powrót do forum filmu Wichrowe wzgórza

A mnie się tam podoba, wolę tą wersję niż z wyfiokowaną Binoche w roli Cathy.

ocenił(a) film na 8
Niebieski_kot

Ta wersja (2009)jest znacznie lepsza! Nie rozumiem, dlaczego wszyscy ją krytykują.

ocenił(a) film na 8
Nibynuszka

Dlatego że nie ma ,,znanych aktorów" jest ,,ciężko dostępna'' i jest to produkcjia telewizyjna troszke rozwleczona moinm zdaniem

użytkownik usunięty
michal055

Mi się podobała wersja zarówno z 1992, która na zawsze pozostanie klasykiem, jak i ta z 2009 z Hardym i Riley. Książkową Catherine właśnie wyobrażałam sobie podobnie.

użytkownik usunięty
Niebieski_kot

A, i jeszcze zapomniałam wspomnieć, że aktorki w tej wersji miały bardzo ładne fryzury, bo te w filmie z 1992 były nieco nieujarzmione, ale to już taka osobista refleksja i szczegóły. :)

ocenił(a) film na 8
Niebieski_kot

też uważam, że ta jest lepsza. Ralpf był świetny jako Heathcliff, ale Hardy też jest idealny. a Binoche była okropna. nie mówię tu o grze aktorskiej, ale była o wiele za brzydka na Cathy! przecież Catherine była piękna i taka jest nasza Charlotte Riley :) a Binoche i te jej peruki (szczególnie blond) - po prostu katastrofa.

kropkaaa

1)Co do "wyfiokowanej Binoche". Przecież jak Cathy została żoną Lintona, stała się największą damą w okolicy. Nic dziwnego, że była wystrojona.
2)uważam, iż wersja z 1992 roku jest lepsza m.in. dlatego, że nie było tam zmyślonych scen. Takich jak w najnowszej wersji (m.in.na ślubie Cathy).
3) Juliette Binoche wcale nie jest za brzydka na Cathy. Uważam, że jest ładniejsza od Charlotte Riley.

ocenił(a) film na 8
marquesa

gusty są różne ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones