PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11690}
7,5 11 995
ocen
7,5 10 1 11995
7,0 3
oceny krytyków
Więzień Brubaker
powrót do forum filmu Więzień Brubaker

7/10 

ocenił(a) film na 7

dobre więzienne kino; fabuła ciekawa, z morałem i z tragicznym, niestety hollywoodzkim zakończeniem, mogli to sobie darować; poza tym jest nieźle, świetny Redford i jego bohater - człowiek z zasadami i z honorem; na koniec wyróżniłbym dość zaskakujący epizodzik Morgana Freemana - nie znałem go z takich "świrniętych" ról
Moja ocena: 7/10

ocenił(a) film na 7
Pauleta

racja film dobry, byłby bardzo dobry gdyby nie to felerne zakończenie, troszeczke mnie zniesmaczyło, ale cóż, bywa ;)

ocenił(a) film na 7
90krzywy

Zakończenie jest okropne, musiałem obniżyć końcową notę o 3 pkt, bo kino niezłe.

ocenił(a) film na 8
McReal

Jeden z lepszych "więziennych" filmów jakie widziałem. I - mam wrażenie - niespecjalnie znany. O "tanim" zakończeniu już wspominaliście. Powinienem dać 7/10, ale z sentymentu daję 8/10. Bez wątpienia wart obejrzenia. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Pauleta

Racja, zakończenie to porażka. Te oklaski i łzy Redforda. Omal nie parsknęłam śmiechem XD

ocenił(a) film na 7

To jest piękne zakończenie, można się wzruszyć.

ocenił(a) film na 8
Pauleta

Zakończenie nie jest złe. Brawa na osłodę.
Dzisiaj obejrzałem ponownie. Porządne kino.

ocenił(a) film na 6
Hipis_3

Zgadzam się zakończenie wprawdzie hollywodzkie, ale wzruszajace, ja wczoraj dopiero miałam okazję obejrzeć ten już dość stary film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones