PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809085}
7,2 17 008
ocen
7,2 10 1 17008
6,7 18
ocen krytyków
Whitney
powrót do forum filmu Whitney

Jednak zawód

ocenił(a) film na 5

Tak poprawnie zrealizowany, ale dłuży się i nuży, nie odkrywa niczego, czego byśmy nie wiedzieli wcześniej o pięknej, utalentowanej, ale tragicznej Whitney, a i samo życie gwiazdy okazuje się niespecjalnie ciekawe. Porównania z biografią "Amy" nasuwają się same, ale "Whitney" w tych porównaniach oczywiście traci. Do telewizji w sam raz, w kinie to trochę strata czasu.

ocenił(a) film na 10
belmont33

Mam wrażenie, ze żartem to napisałeś. Nie odkrywa nic nowego? Interesuje się Whitney od ponad 15 lat i wątki z molestowaniem nigdy nie ujrzały światła dziennego (nawet jej matka nie wiedziala) jak i to, ze Whit już od 16 roku życia ćpała. Ten dokument jest majstersztykiem gdzie każde słowo i klatka jest w precyzyjnym miejscu aby stworzyć na koniec całość. Co więcej, to nie jest prosty film dla przeciętnego widza. Zostawia wiele do myślenia i analizowania aby samemu odpowiedzieć na pytanie: dlaczego Whitney cierpiała.

ocenił(a) film na 10
Dominajka

bardzo dobrze to ujelas. zgadzam się z Twoją opinią. Ja interesuje się Whitney od prawie 25 lat i mam takie same odczucia.

Dominajka

Zapewne skrzywdziła ją rodzina,mąż,manager i kokaina?

Weronka90

Jak to powiedział jej były mąż "To nie one(narkotyki) ją zabiły". Narkotyki były skutkiem.

Dominajka

To, że ćpała w wieku nastoletnim, było powiedziane w dokumencie rok czy ileś wcześniejszym - Whitney: Can I Be Me.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones