PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809085}
7,2 17 019
ocen
7,2 10 1 17019
6,7 19
ocen krytyków
Whitney
powrót do forum filmu Whitney

Wg mnie to jest kolejny dokument, urywki z jej życia. Trafia do kin, no dobra, ale na co? Po co? Rozumiem, gdyby to był jakiś film bio, aktorzy itd. Ale z dokumentem o Whitney? Dziwne...

użytkownik usunięty
kasiaaa131

Ja mam odmienne zdanie - oglądałem, kilka dokumentów, np. "Feast Of Friends", "Amy" czy "KSU - legenda Bieszczad" i wszystkie w mej ocenie zasługują na minimum "8". Co do pytania: 'ale na co? Po co?" - poczekaj na film, za miesiąc/dwa zobacz oceny, opinie, statystyki odnośnie widzów itd. na kilku portalach, np. fw, imdb czy box office, a będziesz miał odpowiedź.

użytkownik usunięty

Ostatnio zaś - ale nie ma go (niestety!) na fw - "Black Sabbath: The End Of The End" - dla mnie 10/10.

kasiaaa131

Osobiście wolę dokument o Whitney niż film o jej życiu z byle jakimi aktorami, taki typowy amerykański produkcyjniak, gdzie jeszcze by podkładali piosenki :)

ocenił(a) film na 10
kasiaaa131

Dlaczego nie dokument? Wszystko zależy od tego jak jest zrealizowany, no ale np. Sugar Man? Mimo, że był to film dokumentalny to był super wciągający. I też wole obejrzeć nagrania z Whitney w roli głównej niż aktorke, która by próbowała się w nią wcielić. Tym bardziej, że mają tu pokazać jakieś nowe materiały, nieznane jeszcze.

kasiaaa131

dla mnie to jest lepszy pomysł niż film biograficzny, tu dostaniemy prawdę bez upiększania

kasiaaa131

A co jest "dziwnego" w formie dokumentu, chyba nie rozumiem...?

kasiaaa131

Był jeden film biograficzny o niej, ale położono go po całości. Głównie przez to, że śmierdział taniością na kilometr, a zamiast skupić się na postaci Whitney, to wzięli się za wybielanie (bez głupich skojarzeń ;p) Bobby'ego Browna. Mam nadzieję, że doczekamy się kiedyś porządnego filmu o niej.

kasiaaa131

film dokumentalny o Whitney bez Whitney lol

ocenił(a) film na 5
kasiaaa131

Ja się jednak zgodzę. Nie wiem do końca po co ten dokument powstał w tak niedokończonej i niepełnej formie. Szkoda tym większa, bo w końcu nie powstał spod ręki kogoś anonimowego czy nieznającego się zupełnie na rzeczy, a po trosze taki produkt dostaliśmy. Zamiast tego wolałbym obejrzeć porządną biografię na miarę 'Raya', ale na to jeszcze trzeba poczekać.

ocenił(a) film na 10
kasiaaa131

a po co np. Harry Poter? a po co w ogóle istnieje kino? komuś nie odpowiada dokument to po prostu go nie ogląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones