PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809085}
7,2 17 023
oceny
7,2 10 1 17023
6,7 19
ocen krytyków
Whitney
powrót do forum filmu Whitney

Serio?Tyle bełkotu dawno nie widziałem w jednym akapicie a co dopiero kilku...Jeżu ile tu kwiatków...zastanawia mnie czy w szkole pisze się wypracowania czy tylko odpowiada na pytania "tak/nie"...

"Film ten jest dokumentem, więc nie mamy tutaj zbyt wielu aktorów"
(SERIO? TO JEST WYZNACZNIK? AKTORÓW???)
Mamy za to najbliższych dla Whitney I ludzi, którzy wspierali piosenkarkę najwyższych not. I powiem szczerze, że nawet dobrze wypadli. Trochę się obawiałem, ale dali sobie radę. (SERIO???? BO POTRAFIĄ W PRZECIWIENSTWIE DO AUTORA TEGO OPISU SKLECIĆ W MIARĘ LOGICZNE ZDANIE BEZ POWTÓRZEŃ?)
Podobał mi się też zamysł reżysera, Kevina Macdonalda. Fajnie zrealizował swój pomysł??? ( JAKI ZAMYSŁ???!!!!!jAKI POMYSŁ????!!)
"... bardzo przyjemnie oglądało się film w kinie. ( JAK CO DRUGI FILM GENERALNIE, OGÓLNIK I FRAZES GONI FRAZES)
Dobrze też wykorzystał swoje umiejętności reżyserskie.( JAKIE UMIEJETNOŚCI?!?!?!?)
To dokument, więc nie ma tutaj za bardzo co gadać więcej? (SERIO???)
"...gdy oglądałem film miałem wrażenie, że to autentyczna prawda" ( A MASŁO JEST MAŚLANE)
"Cały film tak naprawdę pokazywał jej prawdziwą historię " (SERIO? S.E.R.I.O.? MASŁO BARDZIEJ MAŚLANE))

Nie trzeba byc mistrzem mowy ojczystej ale ten bełkot rozłożył mnie na łopatki...
Proponuje aby przy kolejnej reformie edukacji jedynym zadaniem na maturze z jezyka, TEGO języka było podpisanie się i oddanie kartki.W wersji rozszerzonej można jeszcze narysować pentagram. Amen

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones