PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681773}
6,6 68
ocen
6,6 10 1 68
White Lies
powrót do forum filmu White Lies

Początek, XX w., Nowa Zelandia, dyskryminacja Maorysów. Zielarka autochtonka ma pomóc białej damie ("pakeha")... Film o kompleksie że jest się czarnym, o problemie aborcji, o solidarności kobiet i ludzi o ciemnym kolorze skóry. Dużo kłótni, krwi i cierpienia. Tylko jeden widok przyrody Nowej Zelandii - jezioro na początku i na końcu filmu, poza tym cały czas musimy patrzeć na niepiękne starsze grube Maoryski w pomieszczeniach zamkniętych. Szkoda czasu.

RatnaDevi

tylko ktoś wychowany na komiksach i amerykańskich komediach w których występują piękne Barbi może napisać taką recenzję. Film jest piękny,mądry i trzymający w napięciu.jest i cudzie życia a nie o aborcji.

1707filmweb

Każdy lubi patrzeć na aktorów podobnych do siebie :)

RatnaDevi

Ja wręcz przeciwnie ;)

RatnaDevi

Film jest naprawdę dobry!

RatnaDevi

Również podzielam opinie że film Jest niesamowity. Zaskakująca historia i pomimo nieznanych aktorów bardzo wciągający klimat.

ocenił(a) film na 7
RatnaDevi

Właśnie jestem po seansie i również uważam, że film jest na swój sposób niesamowity. Tytułowe ''białe kłamstwo'' zaskoczyło mnie, co wydawało mi się już niemożliwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones