PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723675}
6,3 42 329
ocen
6,3 10 1 42329
5,3 7
ocen krytyków
We Are Your Friends
powrót do forum filmu We Are Your Friends

Zawiodłam się

ocenił(a) film na 5

Może zbyt wiele oczekiwałam od tego filmu. Kiedy pierwszy raz zobaczyłam zwiastun, myślałam że to będzie naprawdę ciekawy film o tym jak to jest być DJ-em i co trzeba zrobić bynim zostać.
Niestety po obejrzeniu muszę stwierdzić, iż film jest słaby. Bohaterowie używają zdecydowanie zbyt dużo przekleństw, biorą narkotyki i piją alkohol. Czy naprawdę nie można powiedzieć chociaż kilku zdań bez używania słowa na f ? Kwestie są tak prymitywne, że aż ciężko to było oglądać.

ocenił(a) film na 7
claret_15

Wydajesz sie osoba nie z tego swiata. Prawdopodobnie zawsze tak było jest i bedzie ze ludzie pochodzący z danej grupy społecznej bedą sie zachowywać tak a nie inaczej. To nie był film o muzykach którzy rywalizują w konkursie szopenowskim tylko o tym ze kazdy chce sie wybić. to nie jest rodzaj kina w którym sie spodziewa grzecznych słówek i wygładzonych postaci bo wówczas taki obraz w ogóle nie byłby autentyczny

ocenił(a) film na 9
claret_15

jakaś nieżyciowa jesteś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones