PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723675}
6,3 42 329
ocen
6,3 10 1 42329
5,3 7
ocen krytyków
We Are Your Friends
powrót do forum filmu We Are Your Friends

Totalna klapa

ocenił(a) film na 4

Ten film jest delikatnie mówiąc beznadziejny, wszystko co najlepsze w tym filmie pokazano w zwiastunie i tak naprawdę wyciąć wszystkie bezsensowne sceny z filmu to może zostało by 30 minut z napisami. Dlatego kilka dobrych rad:
1) Jeśli idziesz ze względu na muzykę to ściągnij sobie soundtrack
2) Jeśli idziesz ze względu na Ratajkowski i jej ciało to obejrzyj sobie teledysk z jej udziałem
3) A kobiety jeśli ze względu na Efrona to lepiej poszukać go w innych filmach
W każdym razie na film nie warto iść a w zwiastunie zapowiadało się bajecznie ;)

ocenił(a) film na 7
barney23

Nie słuchajcie tego, koleś po prostu nie przepadasz za takimi filmami a może i aktorami.. skoro sam tak to oceniłeś to po co sam to oglądałeś.. moim zdaniem film jest świetnie zrobiony.

ocenił(a) film na 4
suzzei

Nie słuchajcie tego, kolesiówo po prostu przepadasz za Efronem ;)
A tak serio obejrzałem, bo lubię ten rodzaj muzyki, co do aktorów to wręcz przeciwnie, co prawda fanem Efrona nie jestem ale nie mam nic przeciwko jego grze. Fabuła jest denna, przez większość filmu nic się nie dzieje, masa scen bez których film byłby taki sam, jakieś dialogi niewiadomo po co. Jasne, jest kilka dobrych momentów, ale całościowo ten film względem tego co pokazali w zwiastunie to jedno wielkie rozczarowanie, pomimo muzyki

ocenił(a) film na 7
barney23

To jest akurat mój pierwszy film z Efronem ;) przed chwilą wróciłem z kina i potwierdziłem swoją opinie bardzo pozytywnie ;)

ocenił(a) film na 4
suzzei

Gratuluję w takim razie fantazji, by napisać o filmie, którego się nie widziało, że jest świetnie zrobiony :)

ocenił(a) film na 7
barney23

Akurat tamte wiadomości też były pisane po kinie :) a to że napisałem "przed chwilą" to że byłem premierowo..

ocenił(a) film na 5
barney23

w zupełności zgadzam się z tą opinią. Zwiastun niesamowicie obiecujący, a sam film bardzo mnie rozczarował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones