PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723675}
6,3 42 322
oceny
6,3 10 1 42322
5,3 7
ocen krytyków
We Are Your Friends
powrót do forum filmu We Are Your Friends

Będzie hit?

ocenił(a) film na 8

Do znudzenia promowane na Sunrise Festival ;) Co z tego będzie zobaczymy. Trailer wygląda obiecująco. Czekamy...

tuaregp

No i "128 bpm thats the magic number" hahaha. Z ciekawości obejrzę :>

użytkownik usunięty
tuaregp

film bez fabuły z dobrą muzyką, nic więcej bym się nie spodziewał po obsadzie

ocenił(a) film na 7
tuaregp

Na Orange Warsaw Festival również trailer był puszczany do znudzenia :D

salus94

trailer to porażka.

tuaregp

Sądzę że będzie lipa. Już lepiej obejrzeć Berlin calling albo Pete Tonga

ocenił(a) film na 7
pestka88

Zalezy czego sie oczekuje. Jako feel good movie, ktory moze nie zmieni zycia ale troche zajara i da ochote na impreze pewnie bedzie spoko. jak sie chce powazniejszy obraz muzyki to jasne ale to nigdy nie mialbyc taki film

ocenił(a) film na 8
norbar

Bardzo zdrowe podejście do tego filmu.
Taki właśnie feel good movie !

ocenił(a) film na 7
shiva_171

Zawsze wychodze z założenia, że należy oceniać filmy względem tego co zamierzali Twórcy. Jak ktoś celowo robi komercyjne kino i film spełnia to zadanie to czemu go za to karcić? To jak pójść do włoskiej restauracji i narzekać na brak schabowego ;)

tuaregp

Nie mów że byłeś na tym kijowym festivalu ?

ocenił(a) film na 8
Helium1

Byłem i jakoś nie wydawał mi sie kijowy :) fakt, nigdy nie byłem na TL czy Ultra więc nie wiem co to dobry festiwal. Ale było całkiem przyjemnie i na pewno będę się starał żeby pojechać również za rok bo to fajna przygoda i masa przyjaznych ludzi :)

tuaregp

To proponuję Tobie Audioriver (Płock). O wiele lepsza muzyka, klimat i ludzie. Naprawdę nie zawiedziesz się :)

ocenił(a) film na 8
Helium1

Dzięki za pomysł :) na pewno kiedyś się wybiorę :)

Helium1

Bo to film dla Sanrajsiarzy :D Jeśli lubicie dobre festiwale to polecam Ozorę lub MoDem a nie tam jakieś gówna dla dresów na plaży :D

tuaregp

Filmu jeszcze nie widziałem, jednak patrząc na wyniki w Box Office stwierdzam że to chyba jedna z największych finansowych klap roku.

ocenił(a) film na 5
tuaregp

No niestety klapa roku i to porządna. Po obejrzeniu 30 minut miałem ochotę walnąć sobie w łeb... ale po co, lepiej do końca obejrzeć i sobie wyrobić opinię. I nic się nie zmieniło. Lipa. Koszmar gry aktorskiej. I muzyka - totalna komercha w słabym wydaniu. Jak chcesz posłuchać dobrej muzyki elektronicznej to jedź na Ibizę, jak wolisz rodzime klimaty proponuję Sfinks Sopot - a=tam jest muza.... a to.... to jakiś koszmar.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones