PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481963}

Wciąż ją kocham

Dear John
7,2 159 730
ocen
7,2 10 1 159730
5,1 7
ocen krytyków
Wciąż ją kocham
powrót do forum filmu Wciąż ją kocham

Nudy

ocenił(a) film na 4

Wyłączyłam film gdzieś w połowie. Flaki z olejem, być może dalej okazałby się ciekawszy, ale niestety nie dałam rady.

ocenił(a) film na 4
smalldysia

bez kitu... nuda na maxa i flaki z olejem, zero klimatu :P a ta laska tez jakas dziwna..

ocenił(a) film na 8
kfiateq

Zgadzam się po części, ale to właśnie końcówka filmu uratowała go, przed przeciętnizną.

ocenił(a) film na 2
smalldysia

nie był. nuda do końca, jeszcze farmazon na końcu. Ja bym na jego miejscu z liścia jej dała a nie .... eh żenada

ocenił(a) film na 8
smalldysia

Według mnie film wcale nie był nudny. Owszem, nie był pełen akcji, lecz jeśli tego oczekiwałaś to chyba pomyliłaś gatunki..

Ronnie1008

Chciałem oglądać wersję z napisami, ale gdybym miał słuchać głosu tego chłopca długo bym nie wytrzymał.

ocenił(a) film na 8
SomeOne05

Ja ogólnie preferuje filmy z napisami. Lektor wiele kwestii pomija, przez co film wiele traci.
Masz na myśli głos Alana? Coś z nim było nie tak?

ocenił(a) film na 4
Ronnie1008

Po gatunku melodramat nie oczekiwalam oczywiscie akcji, ale po prostu ciekawej fabuly, nie wiem dobrej gry aktorow itp.

smalldysia

A więc żałuj, że nie dałaś rady. :)

ocenił(a) film na 5
smalldysia

Wczoraj oglądalam i mi sie ciagnął strasznie. Wyłączyłam w połowie filmu. Jakoś takie romantyczne klimaty nie są dla mnie. Dziś koleżanka opowiadała mi końcówke filmu(ja też nudził) i nie załuje, że nie oglądałam do końca, bo bym w ogóle usnęła.

ocenił(a) film na 5
malpka_1

nic ciekawego w tym filmie nie bylo ;)) zeby przetrwac go musiałam zrobić z niego komedie.. jakby ucieli go o polowe film bylby lepszy, a na bank nic by nie stracił.

ocenił(a) film na 8
malpka_1

No dla mnie właśnie końcówka była najlepsza...

smalldysia

nie masz czego żałować ,że nie oglądałaś do końca.

ocenił(a) film na 6
smalldysia

Nawet, jeżeli był słaby,po co oceniać, skoro nie dobrnęłaś do końca ?

ocenił(a) film na 7
smalldysia

Dlaczego oceniasz film jesli go nieoglądałaś?

użytkownik usunięty
smalldysia

"Wyłączyłam film gdzieś w połowie. Flaki z olejem, być może dalej okazałby się ciekawszy, ale niestety nie dałam rady." - to melodramat nie oczekuj tutaj akcji czy efektów specjalnych rodem z Transformersów. Każdy ma swoje zdanie i może pisać. Polecałbym jednak obejżeć, mimo to do końca i, wtedy napisać coś więcej :) zastanowić się i dać ocenę no, chyba , że to nie Twój gatunek filmowy.
Mi osobiście film bardzo się podobał oglądając film praktycznie tak się "wczułem" z myślą co dalej. Film świetny może widocznie lubię takie filmy ( dramat to jeden z moich ulubionych gatunków ), ale po obejrzeniu trochę się zastanawiałem. Mam 17 lat i co ja tam wiem o miłości itd. itp., mimo to rozumiem rzadko płaczę (, a raczej łza mi leci ), gdy oglądam to tutaj jakoś nie mogłem się powstrzymać. Polecam obejrzeć.

ocenił(a) film na 4

http://dziesiata-muza-pellicula.blogspot.com/2013/04/wciaz-ja-kocham-dear-john-m elodramat.html

użytkownik usunięty
kubens056

Każdy ma prawo do oceny jeżeli komuś się nie podobał no to trudno. Mimo że nie ze wszystkim zgadzam się to co zostało tam napisane ale nie mam zamiaru się tutaj kłócić a dla mnie film dobry :].

ocenił(a) film na 4

Nie musimy się kłócić, powiedz z czym się nie zgadzasz, chętnie podyskutuję na ten temat ;-)

użytkownik usunięty
kubens056

A no to proszę :} "Targetem tego filmu jest baza gimnazjalistek, które nie oglądały prawdziwych melodramatów. Im to się pewnie i niestety spodoba." - tutaj się nie zgodzę mimo iż mam 17 a raczej 18 rocznikowo lat. Dramat nie musi być dla młodzieży fakt że Channing Tatum grał w Step Up i może się wydawać że granie w dramatach to nie najlepszy pomysł czy coś. Według mnie film jest dobry bo nie pokazuje miłości w sposób mmm no nie wiem tradycyjny? np. High School Musical (choć to musical). Miłość nie jest zawsze różowa a film to pokazuje scena jak John przyjechał (o ile dobrze pamiętam) do Savann'y i że przez nieobecność John'a ona jest z Timem a John wspomógł pieniężnie. No i scena z ojcem John'a ;/ . Fakt początek filmu może wydawać się młodzieżówką ale tak nie jest może to wina aktorów? nie wiem mi się podobało. A czy film nudny to nie wiem może trzeba się wczuć. Mogłem trochę chaotycznie napisać jak coś poprawie napiszę jeszcze raz.

ocenił(a) film na 4

Rozumiem. Polecem obejrzeć "Pamiętnik" rez Nick Cassavetes, "Co się wydarzyło w Madison County" rez Clinta Eastwooda,bardziej wojenne" Bardzo długie zaręczyny" rez Jean-Pierre Jeunet , "Wzgórze nadziei" rez Anthony Minghella. Wybierz sobie choć 2 filmy z tego co napisałem a potem spróbuj ocenić Wciąż ją kocham ;-)

użytkownik usunięty
kubens056

Ok. To zrobię jak piszesz :) "Co się wydarzyło w Madison County" zawsze chciałem obejrzeć ten film i zobaczyć co to a "Pamiętnik" coś kojarzę. Na pewno coś wybiorę i obejrzę ;].

smalldysia

Potwierdzam! Ja jakoś dotrwałam do końca, ale czuję, że zmarnowałam prawie 2h mojego życia :(

Nuria_Monfort

Ponoć śmiech przedłuża życie. Zrób sobie maraton komediowy i odratuj te zmarnowane 2h swojego życia. ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones