PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=317089}
7,2 103 486
ocen
7,2 10 1 103486
6,8 25
ocen krytyków
Watchmen. Strażnicy
powrót do forum filmu Watchmen. Strażnicy

Najlepiej kryminał neo-noir, przecież to byłoby arcydzieło - klimat z Watchmenów do tego idealny, ten deszcz i narracja + realizacja Snydera, no miodzio.

ocenił(a) film na 9
Pauleta

Jaki ten pomysł jest genialny, aż żałuję, że nikt nie zapowiedział oficjalnie czegoś takiego ;_;

Makoko

Wątpie czy kiedykolwiek wyjdzie , postać nie dostaje solowego filmu gdy jest antybohsterem a jeśli ma dostac to musi być dowcipnym antihero ,jak np deadpool czy lobo ( podobno ten drugi będzie miał solowy film )

ocenił(a) film na 9
dawid10809

Wiem, że nie ma szans na to by taki film powstał, dlatego napisałem, że aż żałuję, że to tylko pomysł z forum filmwebu.

Makoko

Siedząc na różnych stronach , znalazłem coś takiego m.kwejk.pl/przegladaj/2691593/0/najbardziej-odrazajacy-superbohaterowie.html i stwierdzam że dałbym się pochlastać za filmową wersję tych postaci :-)

ocenił(a) film na 9
dawid10809

Haha czasami zastanawiam się co twórcom siedzi w głowach jak widzę niektóre postacie, galeria niezła :D Ale i tak moją ulubioną postacią jest na zawsze Dogwelder xD

Makoko

dla mnie mistrzem ponad wszystkimi jest laska która ma moc gadania z wiewiórkami :D

użytkownik usunięty
dawid10809

Serio?
Wiadomo, że film z Rorschachem nie powstanie. Ale nie dlatego, że nie jest dowcipny (ekhem Logan, ekhem Punisher, ekhem Blade, ekhem Ghost Rider) tylko dlatego, że nie wyszedł żaden solowy komiks z Rorschachem (no jeden wyszedł) na podstawie którego mógłbyś się opierać film
A poza tym film Watchmen i tak nie dorównuje oryginałowi.

ocenił(a) film na 9
Pauleta

Rewelacyjny pomysł. To po prostu musiałoby być genialne :)

użytkownik usunięty
Bernierdh

"Gruba przesada" :P "Coś wysoko mierzysz" :P

A tak na serio, to też bym chętnie taki film obejrzał :)

ocenił(a) film na 9
Pauleta

A Sin City nie wypełnia trochę luki?

Pauleta

racja, było by całkiem, całkiem...

ocenił(a) film na 9
Pauleta

Oj tak! To jest mój ulubiony bohater. I w odróżnieniu od Clyde'a Sheltona odszedł w niespartaczonej końcówce filmu :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones