PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11548}
7,0 1 156
ocen
7,0 10 1 1156
Warszawskie gołębie
powrót do forum filmu Warszawskie gołębie

Nalberczak wymiata!

ocenił(a) film na 8

klasa sama w sobie ten pan ktory dla wiekszosci z nas kojarzy sie z drobnymi epizodami najczesciej komediowymi, naprawde warto obejrzec zapewne jedna z niewielu jego pierwszoplanowych rol plus ogolnie caly film jest prosta, alegoryczna opowiastka traktujaca o wolnosci.

ocenił(a) film na 9
domo18

Polecam ! Oglądałam dzisiaj specjalnie dla Pana Józefa. Wspaniały Aktor.

ocenił(a) film na 7
domo18

Fantastyczny Nalberczak, tak samo zresztą pani Łuczycka. Główny bohater miał świetne teksty, co sprawia, że jego rola była jeszcze ciekawsza
- "Mam prawo mieć swojego zajoba, czyli tak zwane hobby"
- "Tak jej nawtykam, że dostanie zakaźnej padaczki"
-"... pozna czar polskiej mowy"
Nawet za same teksty można ten film polubić

ocenił(a) film na 9
qqryqu

Bardzo dobry aktor. Żałuję, że tak rzadko można go oglądać w głównych rolach. W ogóle rzadko można trafić film z jego udziałem, poza Pancernymi i obrazami Barei

ocenił(a) film na 7
qqryqu

"hermenegilda owsem karmiona!"

domo18

Ten aktor, to prawdziwy MISTRZ, mimo niechęci do Warszawy i Jego ulubionej Legii, zawsze z miłą chęcią oglądam Jego epizody w komediach. Film o pidżeonach kultowy, problematyka stary/młody - tradycja/nowoczesność. Matka też dobre śruby dokręca Szykulskiej i synalek, taki notoryczny kawaler - coś jak ja :D

Film ogląda się wartko!

ocenił(a) film na 8
elmo81

Nalberczak oczywiście klasa sama w sobie, on nie gra, on jest tą postacią. I do tego jeszcze gwara warszawska w stylu "Na Pragie nie mogie" - tekst " Pan z Warszawy?" " Nie z Mińska Mazowieckiego." Nie szkodzi"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones