PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11528}
7,4 1 405
ocen
7,4 10 1 1405
Walet pikowy
powrót do forum filmu Walet pikowy

świetna komedia

użytkownik usunięty

świetna komiedia w dobrym stylu. az dziw ze nie puszczają tego nigdy w telewizji(oprócz kionopolska). komedia czarno-biała ale jest o wiele barwniejsza od wielu filmów w kolorze. wspaniałe scenografie i kostiumy. subtelny humor, naprawde rewelacyjny. reżyser chyba bogato czerpał z kina niemego.
dlaczego tak mało ludzi oglądało ten film i nigdy nie puszczaja go np na tvp1? jak dla mnie to perełka wśród polskich komedii.

ocenił(a) film na 9

Mam podobne odczucia. Wczoraj obejrzałem ten film po raz pierwszy, a przynajmniej pierwszy świadomie.

ocenił(a) film na 10

To prawda - film ten jest jedyną w swoim rodzaju opowieścią, tego się nie da nawet opowiedzieć, to trzeba obejrzeć i pokochać.

ocenił(a) film na 10

zgadzam się z przedmówcami, perełka,arcydzieło,szkoda że niepokazują tego tvp...

ocenił(a) film na 7

Dzisiaj leciało na Ale Kino, właśnie jestem po seansie :) Dobry film.

ocenił(a) film na 3

Mi jakoś nie podeszło niestety. :)

seismic

ten film cie przerasta. spadaj oglądac szybkich i wkur...onych nr 34.

dosłownie sekundę temu obejrzałam to na canale+. niesamowity film! uwielbiam stare staree polskie komedie,a ta jest w śród nich jak powiedział majki8055, perełką. rewelacyjny!

ocenił(a) film na 7

dzisiaj na canal+film leciał :D bardzo fajny film :D 7/10

Takie pytanie, czy jest ten film wydany na dvd, nie mam możliwości obejrzenia tego w tv w żaden sposób. Bardzo chce zobaczyć ten film już pomijam sam fakt ulubionego gatunku, ale było to kręcone w mojej dzielnicy i jestem ciekaw jak ona wyglądała kiedyś.

ocenił(a) film na 8
northrock

Znajdziesz na t o r r e n t a c h ,albo na ch o m i k u j

ocenił(a) film na 8
northrock

na vod.pl jest. oglądałam sobie właśnie tam niedawno :)

ocenił(a) film na 7
northrock

https://35mm.online/vod/fabula/walet-pikowy

ocenił(a) film na 5

Czy ja wiem, czy ten film to taka rewelacja... Nawiązuje niby do przedwojennych klimatów ale wg. mnie niezbyt udanie. Historia jest dość głupawa, a gagi średnio wyszukane. Im dalej tym pomysł bardziej zaczął się rozmywać. W zasadzie główna frajda to obejrzenie paru znanych później aktorów za młodu.

zooo_2

typowe ujadanie gimbusa. a lekcje odrobione?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones