PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650930}

W ukryciu

Hidden
6,2 13 123
oceny
6,2 10 1 13123
W ukryciu
powrót do forum filmu W ukryciu

Dałem 4 * głównie za pomysł na scenariusz. Niestety już sam scenariusz z mnóstwem nonsensów, reżyseria i wykonanie, jak dla mnie słabe. Obejrzałem ten film bez większych emocji oprócz irytacji przy scenach typu: "mhmm... co my mamy teraz robic, aha musimy przecież uciekać", a jak usłyszałem "...idź powiedzieć tacie żeby się pospieszył" to już zacząłem hihotać. Gra aktorska również bardzo przeciętna, wręcz momentami denerwująca. Nie uważam się za krytyka filmowego, ale jak czytam zachwyty i wiedzę 10 i 9 dla bardzo przeciętnego dreszczowca, to czegoś nie rozumiem.
Podsumowując- nie polecam.

ocenił(a) film na 8
thinpavulon

Jakieś głupoty wypisujesz. Napięcie było bo nie wiedziałeś kto jest wrogiem.
Sądziłeś że to jakieś straszne potwory.

ocenił(a) film na 4
pawel_nowakk

Skoro sama niewiedza kto jest na zewnątrz miała spowodować to napięcie, to niestety nie udało się go wywołać u mnie. Widocznie potrzebuję czegoś więcej.
Całe szczęście, że nie były to potwory bo moja ocena byłaby pewnie niższa.
Nie rozumiem Twojego komentarza. Mam prawo do swojej opinii, skoro siedziałeś posrany cały film to powinieneś się cieszyć, że masz takie przyziemne wymagania. Ja potrzebuję czegoś innego żeby film wywołał we mnie większe emocje.

ocenił(a) film na 8
thinpavulon

Posrany to ty jesteś.
Po prostu film trzymał w napięciu i ogólnie był oryginalny, jeśli chodzi o pomysł na fabułę.

thinpavulon

"posrany to ty jesteś" no i wszystko w temacie. Nie jesteś posrany, film jest słaby jak sik pająka. Wywracanie się podczas ucieczki, irracjonalne zachowanie "oddychaczy" podczas forsowania bunkra, wszystko irracjonalne. Również nie polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones