PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616987}

W pół drogi

Halt auf freier Strecke
6,7 370
ocen
6,7 10 1 370
5,3 3
oceny krytyków
W pół drogi
powrót do forum filmu W pół drogi

wcześniej pomogło, także i teraz zwracam się z prośbą o pomoc w znalezieniu filmu. Nigdy nie widziałam go w tv, brało się go tylko z wypożyczalni. Jest to film animowany, a styl i technika przypominają lata '80. lub nawet '70. (ostatni raz widziałam ten film na jakoś w pierwszej połowie lat '90.). Wydaje mi się, że główną bohaterką była młoda Cyganka. W ogóle z tego, co pamiętam, akcja dzieje się wśród Cyganów. W mojej pamięci zachował się fragment, jak jeden z bohaterów - linoskoczek - chodzi po linie nad tłumem ludzi na rynku i chyba jednocześnie gra na flecie. Młoda Cyganka ma babcię, czy też odwiedza znajomą starszą kobietę, która ma mnóstwo zwierząt w swoim cygańskim wozie. Wóz, zwierzęta, babcia i dziewczyna w pewnym momencie zostają porwani przez powódź. Więcej na razie nie jestem w stanie napisać. Przeszukanie filmwebu i Google nic nie dały oprócz tego, że poznałam kilka tytułów filmów z Cyganami :P

MsScissors

Już dwie osoby proponowały mi "Dzwonnika z Notre Dame", dlatego dopisuję, że Disney odpada. Film, o który mi chodzi, wyglądał bardziej europejsko.

użytkownik usunięty
MsScissors

Spróbuj założyć wątek w przeznaczonym do tego dziale na forum, bo zapewniam Cię, że najdalej po drugiej lekturze tego samego posta przy innym tytule - a oba niezwiązane - chęć pomocy drastycznie maleje.

wow, dzięki, że się wysiliłeś/aś na napisanie tego. Przepraszam, że Cię zdenerwowałam. Wątek już dawno założony w odpowiednim miejscu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones