PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563822}
6,4 47 744
oceny
6,4 10 1 47744
5,1 9
ocen krytyków
W nowym zwierciadle: Wakacje
powrót do forum filmu W nowym zwierciadle: Wakacje

Bylem widzialem i co ? Sam nie wiem jak ten film oceniac. Nijak ma sie ten film to oryginalnej serii W Krzywym Zwierciadle. Niby kontynuacja, ta sama tematyka i krotka scena z Chevy Chasem. No a reszta z tego filmu: humor na innym poziomie,dla osob powyzej 15 roku zycia i przede wszystkim Christina Applegate. Jednym slowem nowe spojrzenie na tematyke filmu Wakacje i spora dawka nieprzyzwoitego humoru. Ten kto nastawia sie na kontynuacje filmu z lat 80 niech zmieni swoje nastawienie lub odpusci sobie ten film. A jesli my wszyscy na sali smialismy sie to znaczy ze bylo dobrze. Moja ocena 7/10

ocenił(a) film na 6
mike1979

można było się pośmiać to fakt,ale film na 6 jak dla mnie za odcinanie kuponów własnie na starej mistrzowskiej serii

ocenił(a) film na 8
wildecard

Według mnie porównali dawniejsze czasy do dzisiejszych.

ocenił(a) film na 6
mike1979

Obejrzałem ten film głównie z powodu Christiny Applegate, miałem nadzieję że zaserwuje coś w stylu Bundych, ale już z tego raczej wyrosła... Było parę zabawnych momentów, ale taki film powinno się oglądać w kinie tzw popcornowym, pasuje jak ulał. W domu już niekoniecznie jest śmiesznie, ale może być...

ocenił(a) film na 7
jjarek_filmweb

Ja mam karte unlimted i doceniam ogladanie filmow w kinie.

ocenił(a) film na 6
mike1979

No, to jest po prostu luksus...;-)

mike1979

Nie zamierzam oglądać tego filmu, nawet jeśli będzie w sieci za jakiś czas. Po obejrzeniu trailera nie można zrobić nic, tylko siąść, pochylić głowę i chwilę zapłakać nad tym, co śmieszyło nas w '85 a co obecnie.

Seria "w krzywym zwierciadle" nigdy nie grzeszyła wyrafinowanym poziomem żartów ale najnowsza odsłona, to przegięcie w każdej kwestii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones