PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571136}

W matni

Web of Lies
5,0 703
oceny
5,0 10 1 703

W matni
powrót do forum filmu W matni

jakby nigdy nie widział komputera. Pani SUPER PROGRAMISTA, sprawdza co haker zrobił w jej komputerze. i gdy zobaczyła, że historia z danego dnia została wykasowana, rozkłada ręce..... Takich kitów w tym filmie dużo więcej. Szkoda czasu .... 2/10

ocenił(a) film na 4
gimi

Tiaaa.... a ta "spider" wyszła po kawę, wróciła napisała LINIJKĘ!!!! tekstu i tym samym skończyła wirusa. Nie mogła tego zrobić zanim wyszła po kawę?

DarkBartek

Właśnie to to leci. I zastanawiam się, jak komputer zawierający hiper super duper ważne oprogramowanie zabezpieczające mógł być wyniesiony w ogóle z firmy. Z filmu wynika też, że bohaterka cieszy się iż dobrze się stało, że nie dała FBI komputera, bo jakby dała to by się FBI o jej koncie bakowym dowiedziało.

ocenił(a) film na 3
pegaz_filmweb

SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No kicha międzynarodowa ;) teraz okazało się, że to wszystko podwójna, tfu, potrójna gra - zmiana akcji co kilka sekund, intryga misterna jak sieć pająka. A sfrustrowana agentka bawi się w przemowy, zamiast łapać 300mln, a panna łamie kod w ostatniej sekundzie, no thriller jak nie wiem co ;) W tzw międzyczasie trup pada pannom pod nogi, a spokojnym biuralistkom nawet ręce nie drżą. Trup, póki żyje serwuje przemowy w stylu: myślałeś, że sobie dasz radę, a to ja jestem wyszkolonym agentem, a nie ty. No całkiem jak wściekłe pięści węża. Jaja.
Ale największe ryzyko to obsadzenie w głównej roli takiego brzydactwa jak kol. Majandra Delfino, szczególnie wobec całkiem atrakcyjnej kolezanki Spyder (Kaniehtiio Horn) w roli drugoplanowej. Zasłuzone 3/10. Brawo!

ocenił(a) film na 3
jm1964

Zasłużony pojazd. Film porażka, obraża inteligencję widza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones