PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1231}

W imię ojca

In the Name of the Father
8,0 51 909
ocen
8,0 10 1 51909
7,9 21
ocen krytyków
W imię ojca
powrót do forum filmu W imię ojca

Film dobry i tyle. Ma fajny klimat, aktorzy dobrze grają ale 10/10? To na ile ocenić Skazanych na Shawshank? Kogoś tu ponosi chwila emocji po seansie. Film nie w moim guście, porostu nie lubię takiego stylu ale nawet jak ktoś lubi to chyba 8/10 to max. Wybitny film to nie jest.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
zubert5

Przesadą jest Twój wpis, ponieważ porównujesz ten film do "Skazanych na Shawshank". Fakt że oba są świetne, ale ten drugi to jednak bajeczka - ckliwa, wzruszająca, nierealna. Natomiast "W imię ojca" bądź co bądź oparte jest na faktach. Wiadomo że są pewne nagięcia i podkoloryzowania, ale i tak bliższy jest rzeczywistości niż "Shawshank". Podobna historia mogłaby przytrafić się naprawdę każdemu z nas, w każdym innym miejscu i czasie.

ocenił(a) film na 6
snake_plissken84

Że tak zapytam: co ma piernik do wiatraka? Czytaj: jak ma się realizm do jakości filmu? Bo taki na faktach dostaje fory czy dodatkowe punkty? Gusta gustami, ale bądźmy poważni. Zresztą W imię ojca był równie ckliwy, co Skazani, ale to moja opinia.

ocenił(a) film na 7
Mac Cry

Może to że porównywać to można filmy podobne do siebie na pewnych płaszczyznach? To już prędzej "Midnight Express" można zestawić z "W imię ojca", a nie "Shawshank".

ocenił(a) film na 6
snake_plissken84

Że tak zapytam: co ma piernik do wiatraka? Czytaj: jak ma się realizm do jakości filmu? Bo taki na faktach dostaje fory czy dodatkowe punkty? Gusta gustami, ale bądźmy poważni. Zresztą W imię ojca był równie ckliwy, co Skazani, ale to moja opinia.

ocenił(a) film na 6
snake_plissken84

Komentarz powielony przez upośledzony portal FW. Drugiego powielonego nawet edytować nie mogę. Komentowanie tutaj to jakiś koszmar..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones