PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468257}

W górę Jangcy

Up the Yangtze
7,1 1 034
oceny
7,1 10 1 1034
W górę Jangcy
powrót do forum filmu W górę Jangcy
Finalny_Odbiorca

Wszędzie zbiera doskonałe recenzje zarówno krytyków jak i publiczności. Na pewno warto, w końcu to zwycięzca Planete Doc Review...

ocenił(a) film na 8
Finalny_Odbiorca

Warto. Film baaardzo mi się podobał. Świetny dokument.:) Pokazuje naiwność turystów przyjeżdżających do Chin i biedę mieszkańców. I co najważniejsze - nie jest nudny.

ocenił(a) film na 8
Finalny_Odbiorca

Warto, ale widziałem już lepsze filmy o Chinach i Chińczykach.
Sama rzeka Jangcy nie jest zbyt dużo pokazywana. Myslałem, że będzie to wędrówka wzdłuż Jangcy.
Obiecywałem sobie najmniej 8/10 a dać mogę jedynie 6,5/10.

ocenił(a) film na 8
Diallo

"widziałem już lepsze filmy o Chinach i Chińczykach"

Jakie?? Chętnie obejrzę.:)

Diallo

Ja również chętnie zobaczę jakiś „dobry” dokument o Chinach, więc czekam na jakieś propozycje, co twoim zdaniem warto zobaczyć.

ocenił(a) film na 6
Lenin_2

'W górę Jangcy' jeszcze nie widziałem ale z całą pewnością mogę polecić 'Chiny w kolorze blue'

ocenił(a) film na 7
Lenin_2

ja też widziałem lepsze filmy o Chinach ale szczerze mówiąc tytułów dokumentalnych filmów zwykle nie pamiętam, więc niestety nie podam. A szkoda bo sam bym sobie odświeżył niektóre z nich

ocenił(a) film na 7
Finalny_Odbiorca

Bardzo proste, ale fajne. Trochę w stylu "Długa droga do domu", czy jakoś tak, film ładnie pokazuje marność żywota chińskiej niskiej klasy. No i kolektywizm tej kultury też jest ładnie pokazany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones