PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791127}

W cieniu drzewa

Undir trénu
6,6 6 916
ocen
6,6 10 1 6916
6,2 14
ocen krytyków
W cieniu drzewa
powrót do forum filmu W cieniu drzewa

Mnie totalnie zszokowała, badziej nawet niż scena z synem. Bo o ile to drugie można jeszcze uznać za nieszczęśilwy przypadek, to w pierwszym przypadku kobieta (głupia baba) działała z premedytacją.

Swoją drogą ciekawe czy na Islandii wystarczy po prostu przyjść do weterynarza z psem i ot, tak poprosić sobie o jego uśpienie. Wydaje mi się, że jakieś medyczne wzkazania byłyby tu konieczne. Żaden weterynarz chyba nie uśpiłby zdrowego psa?

ocenił(a) film na 9
Naethalee

Rzeczywiście, też mnie to zastanowiło, ale ja nie mam pojęcia jak to wygląda - również u nas. Czy aby na pewno u nas nie wolno uśpić zdrowego zwierzęcia?

ocenił(a) film na 8
Marac

Absolutnie nie wolno

ocenił(a) film na 7
Marac

Ponoć w Polsce można psa uśpić tylko wtedy, gdy jest chory, lub agresywny (stwarzający zagrożenie). Ale teoria sobie, a praktyka sobie. Pewnie za drobną opłatą dałoby się niektórych weterynarzy przekonać.

A na Islandii to nie wiem... Moze babka też wmówiła weterynarzowi, że pies jest agresywny, albo coś w ten deseń?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones